בשל סיבות רפואיות: רוני אוואט ייעדר משבוע אימונים של מ.ס אשדודבשל סיבות רפואיות ובעצת הרופאים, רוני אוואט מאמן מ.ס אשדוד הצטווה לנוח שבוע בביתו. מי שיעביר את האמונים בינתיים עד המשחק מול כפ"ס הוא משה אוחיון. מאשדוד נמסר: "בשל סיבות רפואיות, רוני אוואט מאמן הקבוצה ייעדר מהאימונים בשבוע הקרוב על פי המלצת רופאיו וישהה בביתו. הקבוצה תמשיך בהכנותיה ואת האימונים באופן רגיל"

מאמן מ.ס. אשדוד, רוני אוואט, הצטווה לנוח בימים הקרובים ולא יעביר את אימוני הקבוצה. הבקשה הגיע כמובן מרופאיו של אוואט שחוששים לשלומו ולכן ביקשו ממנו שינוח בבית בשבוע הקרוב.
כזכור בקיץ האחרון אוואט אושפז למשך שבועיים בעקבות אירוע לבבי ובאותה תקופה היה חשש שלא יוכל לשוב לאמן. 
באשדוד מקווים שההעדרות שלו תהיה קצרה ושאחרי מנוחה בת שבוע הוא יחזור לעמוד על הקווים. בימים האחרונים אוואט הרגיש לא טוב, עבר בדיקות, עבר טיפול רפואי והתבקש לנוח בביתו. 
באשדוד ימתינו לפחות כשבוע להתאוששות של אוואט ולהחלטת הרופאים אם ומתי יוכל לשוב לעמדת המאמן או שיהיה זקוק לתקופת החלמה ארוכה יותר.
לעוזרו של אוואט משה אוחיון אין תעודת פרו, והבעלים ג'קי בן זקן יחליט על דרך הפעולה יחד עם אוואט בימים הקרובים.

בהודעת המועדון נכתב היום: "בשל סיבות רפואיות, המאמן רוני אוואט ייעדר מהאימונים בשבוע הקרוב על פי המלצת רופאיו וישהה בביתו. הקבוצה תמשיך בהכנותיה באופן רגיל ואת האימונים יעביר עוזרו של אוואט, משה אוחיון".

בעוד כשבוע וחצי במוצ"ש (30/11) בשעה 18:00 תארח הקבוצה את הפועל כפר סבא.

צילום: אורי קריספין

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה