ארז כלפון: "אם לא נחזור להתאמן עד תחילת מאי, אני בספק אם תחזור הליגה"יו"ר מנהלת הליגה ארז כלפון טוען שאם הקבוצות לא יחזרו לאימונים מלאים עד תחילת מאי יהיה קשה לחזור לשחק כבר העונה. "אני מתכוון לאימונים מלאים ומתאימים לקבוצת כדורגל", יחד עם זאת ישנה אופטימיות מסוימת לחזרה של הכדורגל בתחילת יוני

הכדורגל הישראלי נמצא על צומת חשובה עבורה. האם הליגה תבוא לסיומה על הדשא או שהעונה הזו תיגמר ללא משחק נוסף מאז אמצע חודש מרץ.

אין ספק שה- 10 ימים הקרובים בעיקר אחרי פסח יהיו ימים חשובים ושם כנראה תיקבע ותתקבל ההחלטה. 

ההערכה בקרב גורמים בכירים בכדורגל הישראלי שאם תוך שלושה שבועות לא יחזרו הקבוצות להתאמן בצורה מלאה ובסגלים מלאים, תתקבל ההחלטה לסיים את העונה בליגת העל ובליגה הלאומית. 

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון אמר בנושא: "אם לא נקבל אישור לחזור להתאמן בצורה מלאה בשבוע הראשון של חודש מאי, לא נמשוך את זה ולא נאריך את זה כמו מסטיק, ונקבל החלטה שצריך לסיים את העונה".

ארז כלפון (מנהלת הליגה)

"אין טעם להתחיל את האימונים ב-1 ביוני ואי אפשר לשחק כדורגל בישראל עמוק לתוך יולי ואוגוסט. לוח הזמנים מאוד ברור מבחינתי ומבחינת הקבוצות עצמן.

אנחנו צריכים להתחיל להתאמן בשבוע הראשון של מאי - לא בצמדים, לא בקבוצות קטנות, לא בהגבלות של מרחק של 2 מטר משחקן לשחקן, אלא להתאמן כפי שצריך להתאמן בקבוצת כדורגל מקצוענית.

כשזה יקרה, נצטרך שלושה שבועות עד שנתחיל לשחק. לכן, אם לא נוכל להתחיל לשחק לפחות בתחילת יוני, אין טעם להמשיך את הליגה ולחכות לתאריך ביולי-אוגוסט כדי להתחיל אותה.

"המועדונים צריכים ודאות, הקבוצות לא יכולות לחיות בחוסר ודאות כזה, אם נתחיל להתאמן רק ביוני, זה אומר חודשיים וחצי של פגרה וזה כבר מאוד מסוכן לבריאות השחקנים. יש גם חוזים חדשים שמתחילים בחודש יוני בקבוצות ואי אפשר עוד למשוך את זה".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה