אין איחוד: באדומים אשדוד ובקבוצת הפועל אשדוד מכחישים את הפרסומים על איחודהפרסום אתמול (ה') על איחוד בעונה הבאה בין שתי קבוצות "הפועל" מליגות ג' ו- א' גרם לאוהדי הקבוצות לשאול שאלות. אך מסתבר שהאיחוד עוד רחוק מאד בשלב זה. בשתי הקבוצות מכחישים שנעשתה בכלל פגישה ושהאיחוד ממש לא על הפרק

אתמול (ה') פרסם יצחק מויאל גזבר אגודת הפועל שבעונה הבאה הוא הצליח לגרום לאיחוד בין שתי קבוצות הפועל. אדומים אשדוד הנמצאת בליגה א' והפועל אשדוד המשחקת בליגה ג'.

כזכור הוקמו שתי אגודות הפועל שאחת מהן: קיבלה את השם והסמל המקורי של הפועל- קבוצת הפועל אשדוד בליגה ג' ואילו השנייה אדומים אשדוד, לא יכולה הייתה להשתמש בו, בשל המריבה עם הקבוצה השנייה.

אתמול (ה') כאמור, הודיע יצחק מויאל גזבר אגודת הפועל שהוא הצליח לגרום לאיחוד בעונה הבאה ושנערכה פגישה בין הצדדים.

צילום: מדיה האדומים

אז לפחות בצד הקבוצות לא יודעים על מה מדובר וגורם באדומים אמר לכתב אשדוד נט: "לא הייתה פגישה, אין מו״מ לאיחוד, עבורנו ״איחוד״ זו מילה גסה והקהל שלנו כבר עבר טראומת ״איחוד ״ אחת, אין יריבות בין המועדונים, אנחנו בליגות שונות, מטרות שונות, וגם אנחנו במרכז הפועל והמו"מ שלנו זה מולם באופן ישיר, מתרכזים במשחק ביפו שבוע הבא ולא בשום דבר אחר".

מצד הפועל אשדוד נמסר: לא הייתה שום פגישה, אנחנו לא מכירים במהלך כזה, גם אותנו הפרסום הפתיע, לא מכירים דבר כזה".

גורם אחר בעיר אמר: "לא בטוח שאדומים אשדוד צריכים להתאחד עם הפועל מליגה ג' מה זה ייתן להם? הם בנו מותג לא פחות חזק, מוכר ויש להם את המקום שלהם, אם היית אומר לי איחוד עם מ.ס אשדוד זה כבר יותר מתקבל, אבל עם הפועל מליגה ג'? נראה לי בדיחה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה