הלכה לעולמה אביבה איטח מנגיף הקורונה


להאזנה לתוכן:

לאחר שנלחמה במחלת הקורונה בכל כוחה, הצליחה להחלים באמצעות תרופה ניסיונית, אביבה איטח נפטרה מסיבוכים לאחר שאושפזה במשך תקופה במחלקת טיפול נמרץ והלכה לעולמה.

אביבה איטח ז"ל

אווה- אביבה איטח ז"ל הייתה דמות אהודה ומוכרת באשדוד, מבנות העיר הותיקות והאהובות. הייתה מעורבת חברתית בחיי העיר אשדוד.

היא גדלה ילדים למופת , מוכרים ואהודים בעיר והייתה בעלת עסק לחדרי מלח ברובע ט"ו. 

נגיף הקורונה תפס אותה ללא חיסון (הרופא שלה התנגד לחיסונה לאור בעיות רפואיות מהן סבלה), היא אושפזה בבית החולים, היה כבר נראה שהיא מחלימה בזכות תרופה ניסיונית, אך מצבה הורע בהמשך בעקבות סיבוכים של ההנשמה שעברה, היא אושפזה במצב קשה בבית החולים אסותא באשדוד ומשם מצבה רק הלך והחמיר.

היא הותירה אחריה בעל (דניאל, אליו הייתה נשואה מ1977)  ו4 ילדים (נטע, אדם, רועי ועומרי איטח).

אביבה איטח

בשנת 2020 נבחרה אביבה על ידי חברתה, אהובה עמרם יצחק לאשת השבוע - וכך כתבה עליה יצחק בעת שבחרה בה:

"אביבה גדלה באשדוד בשנת 2009 זכתה להגשים את חלומה להקים באשדוד חדרי-מלח יפיפיים, לריפוי טבעי ויעיל במחלות כרוניות ומתמשכות במערכת הנשימה והעור הפועלים בשיטה המובילה והמוכחת Halotherapy שנחקרה והוכחה גם בארץ כשיטה בטוחה ויעילה. השיטה שוכללה ופותחה טכנולוגית על ידי מדענים באירופה, מתבססת על סגולות הריפוי העתיקות והמפורסמות בעולם, ובכלל על סגולותיו הנפלאות של המלח NaCl בו אנו משתמשים כבר אלפי שנים וכידוע בלעדיו אין חיים!


להקמת חדרי המלח נדרשו מאביבה אומץ רב, ואמונה רבה ביכולותיה ובעצמה, כדי להשקיע את כל חסכונותיה בהקמת עסק נדיר, חדשני, מיוחד ויחידי בכל האזור מת"א עד אילת (השני בארץ!) בתחום כלל לא מוכר, הדורש מאמצים והתמודדויות עם קשיים יומיומיים – אשר רק חיזקו ועודדו אותה להמשיך עד היום ולמרות חוסר ההכרה באותה עת ואף התנגדות מסוימת מצד הממסד הרפואי ,השולט בתחום הריפוי המערבי בארץ, הצורך של הקהל הפוטנציאלי בעיר שהולך וגדל ומשווע לטיפול שיאפשר לו ריפוי והפחתת התלות וצורך בתרופות רק הניע אותה להמשיך להיאבק לקבלת הכרה בארץ על ידי קופות חולים, רופאים, חברות ביטוח פרטיות וספקי ביטוח שונים כמו באירופה ששם ענף הזה משגשג ומוכר גם בסלי הבריאות השונים שם".

.

יהי זכרה ברוך!

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה