ילדי אשדוד מדברים אנגלית והיא נשמעת נהדר!

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

WE LOVE ENGLISH AND WE LOVE ASHDOD - מנהל החינוך מעשיר את תלמידיו במפרט שפות ..(מוזיקה, אנגלית, עברית, מתמטיקה). השנה כיתות א'-ב' קיבלו תוכניות העשרה באנגלית והחלו צעדיהם ברכישת השפה באופן חוויתי ומעשיר

באדיבות מנהל החינוך אשדוד-

במהלך שבוע האנגלית נערך בכל בית ספר יסודי בעיר יום שיא שבו הילדים פועלים בתחנות חצר המסכמות את הנלמד לאורך השנה בדרך של חוויה, תנועה וספורט עם המון אינטראקציות חברתיות וכיף .

מינהל החינוך באשדוד חוגג את הצלחת תכנית ההעשרה העירונית באנגלית, שסייעה לתלמידי כיתות א'-ב' להתחיל ללמוד את השפה בצורה מהנה ומרתקת. יוזמה זו, במימון הרשות, הביאה את לימוד האנגלית החווייתית ליותר מ-30 בתי ספר ברחבי העיר, והכינה את התלמידים הצעירים להמשך הצלחה בכיתות הגבוהות.

במסגרת תכנית "קרב בעיר" נהנו הילדים משעה שבועית של תוכניות באנגלית מדוברת לאורך כל שנת הלימודים. הם נחשפו לשפה האנגלית באמצעות שירים, משחקים והתנסויות מעשיות, והכינו את הקרקע למעבר קל לשיעורי אנגלית מן המניין בשנים הקרובות.

"קיימנו פרויקט אנגלית עירוני ביוזמה ומימון מינהל החינוך שבמסגרתו תלמידי כיתות א' וב' נהנו משעה שבועית של תוכניות אנגלית מדוברת". מספרת לנו מרטין עובדיה, מנהלת אגף חטיבה צעירה בעיריית אשדוד, "במהלך השנה הילדים נחשפו באמצעות שירים, משחקים וחוויה לשפה האנגלית כדי להתכונן לקראת שיעורי האנגלית בכיתות הגבוהות. בשבוע הנוכחי מתקיימים אירועי שיא ביותר מ-30 בתי ספר בעיר שמסכמים את העשייה והפעילות השנתית".

אירועים אלה שילבו חוויה, תנועה, ספורט ואינטראקציות חברתיות, והפכו את תהליך הלמידה למהנה ובלתי נשכח עבור כל המעורבים.

הגב' עובדיה מסכמת: "ההתרגשות סביב תוכנית ההעשרה באנגלית בעיר מורגשת, כאשר התלמידים מפגינים בבירור את אהבתם לשפה ולעיר הולדתם. ככל שילדי אשדוד ימשיכו לצמוח ולפתח את יכולותיהם הדו-לשוניות, אין ספק שגם התלמידים וגם הקהילה יקצרו את הפירות של יוזמה חינוכית חדשנית ומרתקת זו."

צפו בקליפ החגיגי של תלמידי העיר ששרים את המנון הפרויקט ובהשקת האתר העירוני למיזם הנהדר הזה שמזמין את כל תלמידי העיר ומשפחתם להנות ממגוון פעילויות מקוונות ומשחקים שיוכלו להעסיק את תלמידי העיר גם במהלך הקיץ.

לפרטים נוספים על הפרוייקט כנסו לאתר הייעודי שהקימה עיריית אשדוד לכבוד סיכום שבוע הפעילות באנגלית: https://ashdod.teleromschool.co.il/

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה