להאזנה לתוכן:

כן, זה קרה! בהמשך לשיתוף הפעולה שבין אגף רישוי עסקים בעיריית אשדוד, הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ואלימות אשדוד, תוכנית "עיר ללא אלימות" ומשטרת אשדוד התקיים בשבוע שעבר כנס לבעלי עסקים, המוכרים חומרים משכרים, בעלי פאבים ופיצוציות, בנושא "צריכת האלכוהול, השפעותיו ותוצאותיו". הכנס התקיים במרכז להורות משמעותית אשדוד

הכנס תוכנן במסגרת התכנית הלאומית לצמצום צריכת האלכוהול באשדוד ופעילות הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות, במטרה לפעול למען צמצום תופעת השתיה בקרב בני נוער. העיר אשדוד, זכתה לפיילוט זה מטעם הרשות הלאומית למלחמה בסמים. במהלך הפורום העלו המשתתפים קשיים בהתמודדות עם תופעת השתיה בקרב הלקוחות בכלל ובני הנוער בפרט.

את הכנס פתח מר יעקב פלאצ'י בדברי פתיחה ונתונים מעניינים בנושא ולאחריו הגב' סימונה מורלי, מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ציינה כי: "זוהי השנה השנייה שאנו מקיימים מפגש מסוג כזה ובעזרת שיתוף הפעולה שלכם וההיענות נהפוך את זה למסורת. המטרה שלנו ביום הזה היא לחשוף אתכם למותר ולאסור וגם לשפר ולהרחיב את חיי הבילוי והתרבות בעיר." כמו כן, ביקשה מהנוכחים לקחת חלק בוועדות שיתוף הציבור המתקיימות בעיר.

דבורית זהבי, מנהלת תכנית "עיר ללא אלימות" בעיר, ציינה, "כנס זה הינו תוצר של שיתוף פעולה בין שני תחומים, שאי אפשר שיעבדו לחוד כי האחד משלים את השני, חשוב שאתם בעלי הברים והפיצוציות בעיר תרתמו על מנת להגדיל את המודעות לצריכת אלכוהול תוך הבנת השפעותיו ותוצאותיו."

את הכנס חתם אורי גדס אילני בהרצאה מרתקת בנושא צריכת אלכוהול, השפעותיו ותוצאותיו. במעמד זה קיבלו הנוכחים תעודת השתתפות בכנס חשוב זה.

הכנס התקיים במעמדם של מר יעקב פלאצ'י מנהל אגף רישוי עסקים ואיכות הסביבה, הגברת סימונה מורלי, מנכ"לית הרשות למאבק בהתמכרויות ובאלימות ונציגי המשטרה. תודה לכל מי שאירגן את הכנס ולנוכחים.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה