נאום ראש האופוזיציה המיועדשמעון כצנלסון אמור להיות ראש האופוזיציה מאחר והוא יו"ר הסיעה הגדולה ביותר באופוזיציה. בכינון המועצה החגיגי הוא נשא דברים שהרגיזו חלק מפעילי הסיעות שנכחו באולם.
אשדוד נט מביא את נאומו ביום רביעי האחרון

"שלושה שבועות חלפו מאז הבחירות המוניציפליות, בחירות שהובילו להקמת מועצה חדשה. עשר סיעות שונות נכנסו למועצה, בתקווה שכולן סמות בראש סדרי העדיפויות שלהן את העיר אשדוד ותושביה.

אז ראשית, בפתח דבריי ברצוני שוב להודות לכל התושבים שתמכו בי וברשימתי בבחירות האחרונות. בזכות 10,000 תושבי העיר שהצביעו עבורנו אני עומד כאן נרגש, כאשר מטרה אחת עומדת מול עיני - לשרת את כלל תושבי העיר ללא הבדלי דת, מין וגזע.

אני נמצא כאן, אך מרגיש כאילו אני מדבר עם כל אחד ואחת מתושבי העיר בביתו הפרטי. יושב מולם ומתחייב שאני ורשימתי נעמוד לרשותם מכל מקום אשר שנהיה בו ונדאג לטובתם ולטובת העיר אשדוד ופיתוחה.

הצהרנו לא פעם כי שקיפות, יושר, אמינות וצדק יהיו נר לרגלנו, ואלה אכן אבני הדרך שיובילו אותנו במשך הקדנציה הזאת ובכלל.

יש לזכור כי תוצאות הבחירות הראו כי כ-50 אחוז מהמצביעים לא היו מרוצים מניהול העיר ולכן בחרו במועמדים האחרים.

כל עוד הנהגת העיר תפעל למען העיר ותושביה, תוך שוויון מלא ורצון לשרת נאמנה את כלל תושבי אשדוד, אני אהיה הראשון אשר יתמוך בזאת.

אך אם הנהגת העיר תפעל בדרך של ייצוג פלח מסוים, ותתעלם מהצרכים של כלל התושבים, לא אתן לזה יד. אני אלחם בכל כוחי בפוליטיקה של מקורבים וסגירת חשבונות אישיים.   

בואו לא נתבלבל, הנהלת העיר בקדנציה שעברה קיבלה ציון עובר בקושי בקרב התושבים הוותיקים, והיא צריכה לדעת שעבודה רבה עוד עומדת בפניה אל מול כלל התושבים, כאשר המטרה היא לטפל בשורש הבעיות ולא בכיבוי שריפות.

ביפן כשתושב מגיע לעירייה, הפקיד רושם את בקשתו, מטפל בה באופן יסודי, מתרוצץ בין משרדי העירייה ותוך מס׳ ימים מחזיר תשובה. הפקיד מבין ויודע שהוא משרת את התושב ולא ההפך, וכי הוא יושב בעירייה בזכות התושב. כך צריך להיות גם אצלנו.

כאמור, 10,000 איש תמכו ברשימתנו, וזוהי ההוכחה שישנה תמיכה מאסיבית במדיניותנו ובשינוי שאנו רוצים להוביל בעיר אשדוד לטובת התושבים.

ראשית, אסור לנו להתעלם מהצרכים האמיתיים של העיר. הצעירים עוזבים את העיר בחיפוש אחר מוסד אקדמי ומקומות עבודה איכותיים. אנחנו, כחברי מועצה בעיר חמישית בגודלה בישראל, לא יכולים להרשות לעצמנו להמשיך ולאבד את הצעירים האיכותיים שלנו.

יוקר המחייה, אחת המכות הקשות ביותר היום בארץ, הגיע גם לאשדוד. הנהגת העיר חייבת לפעול למען דיור בר השגה לתושבי העיר ולזוגות הצעירים בפרט.

חזוני הוא להפוך את העיר אשדוד לעיר משגשגת ומובילה במדינת ישראל בתחומים רבים נוספים, כגון: חינוך ותעסוקה, ביטחון אישי ושיקום השכונות הוותיקות, כפי שהצהרתי שוב ושוב בחודשים האחרונים.

לסיום אומר כי הנהלת העיר צריכה להכיר באחריות האדירה הרובצת על כתפיה במטרה לאחד את כל התושבים למשפחה אחת גדולה.

אבל ראשית עליה לאחד את כל הסיעות לשם עשייה. עשייה לטובת העיר אשדוד ותושביה. אני רוצה להאמין, כי כל עשרים ושבעת חברי המועצה נמצאים כאן מכיוון שהם מאמינים שיש להם את היכולת לתרום מיכולתם, מניסיונם ומזמנם, כדי להפוך את אשדוד למקום טוב יותר.

המבחן האמיתי שלנו, של נבחרי הציבור, הוא להבין שהבחירות מאחורינו וחובתנו היא להתגבר על המחלוקות בינינו, ולראות רק את טובת תושבי העיר.  

אני וחברי רשימתי יכולים להתחייב שדלתנו תהיה תמיד פתוחה בפני כל התושבים, בשקיפות, באמינות וביושר כפי שנהגתי תמיד.

כולי תקווה כי בעוד חמש שנים, חברי מועצת העיר, יוכלו להסתכל אחורה על הקדנציה שלהם במועצה, ולהביט בגאווה על עשייה אשר קידמה את אשדוד והצעידה אותה קדימה. 

 

בהצלחה לכולנו.

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה