"רבותיי!" הסטטוסים הפוליטיים הכי מגניבים של בחירות 2013


להאזנה לתוכן:

צוות אשדוד נט עבר על הסטטוסים של המעומדים למועצת העיר אשדוד וחיפש משהו שונה מהסטנדרט. מי שמנצח בענק הם הסטטוסים של שלום אלפסי וה - "רבותיי".
לא נגענו...

 1.
"היום במסיבת עיתונאים שהתקיימה בסניף הליכוד באשדוד הכנסנו למצה שלנו ..שעם כנסתנו לעירייה ב"ה..אנחנו נלחם מלחמת חורמה כדי לבטל את המנגנון המנופח שניקרה יובלים. שיושב מבקומה 7 בבניין העירייה הישן אלף" בדרך חקיקה של חברי הכנסת שלנו מטעם הליכוד..ודרכנו אנו ולהחזיר את נושההמים לעירייה ..רבותיי החוק שנקרה יובלים זה נטל כספי עצום שהעירייה לוקחת לקבלנים ולציבור שזה נופל היישר על זוגות צעירים קונה הדירות. באשדוד...רבותיי זה עוד מכה לזוגות צעירים שלא יכולים לממש את זכותם לדיור הוגן !!!!!!!וזה עוול ....רבותיי מלחמה כזו רק אנחנו חברי הליכוד יכולים לעשות...זה בדוק..רבותיי כולנו הולכים להצביע ...מחל...מחל...מחל...מחל ......כי הליכוד זה נכון.........ברשות שלמה פורטל..................ושלום אלפסי .....מחל....מחל..מחל..

-
2.
"בסד..אשדודים יקרים....ב/22/10/....ביום שלישי הבא עלנו לטובה......אתם הולכים להצביע לליכוד....מחל....מחל....מחל.......כי הליכוד זה הבית הנכון. והאמיתי ..רבותיי בחרתם בי ..ובחברי ..בחרתם בחיילים ולוחמים בקיפוח החברתי ובצדק חברתי....כי רק אנחנו יודעים מזה צדק חברתי.....ובעזרה לאדם החלש כי אף אחד מהמועמדים לא ילמד אותנו!!!!!......אחי ורעי הצבעתה... מחל...מחל...מחל..עזרתה לנו להוריד את העוני והפשיעה בעיר שלנו ....זה א מ י ת י ....אז רבותיי לכו להצביע........מחל.......מחל.....מחל.......כי הליכוד זה נכון!!!!!!!!"
-
3.
רבותיי אני מבטיח שבעיר שלנו יהיו הרבה מקומות בילוי ותרבות פנאי. חיי לילה!!!!!!
חברים וחברות.........הצביעו. לבית שלנו......מחל.......מחל.......מחל........הליכוד זה נכון!!!!!!!
-
4
בסד.....אשדודים יקרים. תמכתם בנו .....תמכתם בצדק החברתי ..רבותיי רק אנחנו בנו משם .,ושלו יעבדו עלכם!!!אנחנו רבותיי זה עבר על בשרנו ..ורק אנחנו שיכולים להבין אותכם. ותאמינו לי שאני יודע על מה אני מדבר, רק אנחנו התרופה של העוני בעיריה .....נילחם בעוני עד חורמה!!!!!!! הצביעו.....מחל.....מחל....מחל....כי אם הליכוד חזק בעיר..התושבים חזקים....כי הליכוד זה נכוןןןןןןןןןןןןן
-
5.
בסד...רק הליכוד......זה נכון....מחל......מחל.......מחל.....חברים הפתק הנכון לאנשים נכונים...לטובתכם ולטובת העיר.....כי רק אנחנו שיכולים ומסוגלים לקשר בין התושבים והעיר שלנו.... לממשלה שבראשות הליכוד ....כי רק הליכוד יכול זה נכון.... לכן חבריי מהליכוד הצביעו....מחל...............כי רבותיי המועמדים האחרים ...או.... סקטוריאליים.. או... עצמאים בלי בית שמנסים את מזלם......רבותיי זה בזבוז קולות!!!!!!! .....אדם חכם לא טועה פעמיים!!!!!! ...חברים ....הצביעו......רק...מחל...מחל....כי הליכוד זה נכון!!!!!!
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה