"אשדוד אחת מפתיעה": משה דנינו במקום השני ברשימת התנועה למועצת העירעכשיו זה רשמי: משה דנינו, מנכ"ל המגזין ופעיל בעמותות חסד, מצטרף לתנועה החברתית החדשה "אשדוד אחת", בראשות עו"ד צחי אבו, ויהיה המועמד המוצב במקום השני ברשימת התנועה המתמודדת בבחירות הקרובות למועצת העיר.

דנינו, המשמש כמנכ"ל עיתון "המגזין"  ב-12 השנים האחרונות, מוכר כפעיל ציבור מרכזי במספר רב של עמותות ומפעלי צדקה וחסד כגון "עמותת ילדי שגיא ויעקוב", הודיע על סיום עבודתו  בעיתון, עם הצטרפותו אל המגרש הפוליטי והתמודדותו למועצת העיר.

יו"ר התנועה, עו"ד צחי אבו ברך על ההצטרפות ואמר:  "תנועת "אשדוד אחת" שמחה על הצטרפותו של אדם מוכשר בן העיר, אדם שכל כולו נתינה לזולת. משה דנינו הוא שותף מלא לחזון התנועה ולקידום הנושא החברתי שחרטנו על דגלנו, ויחד איתי ועם אירמה צור שבמקום השלישי, עם עו"ד שמואל מישוק, דורית יאסו, עו"ד שלומי וקנין, עו"ד מירי אוחנה, רואת החשבון ליטל דיין וכל הפעילים הנפלאים של אשדוד אחת – נפעל במועצת העיר הבאה ומחוצה לה בנושאים החברתיים שחרתנו על דגלנו.

דנינו עצמו סיפר על ההצטרפות:

"זאת לא הייתה החלטה פשוטה עבורי. לפעמים בחיים צריך לעשות מעשה מבלי לדעת לאן הוא יוביל, מה שבטוח, לעשות את "הקפיצה" הזאת מעולם התקשורת אל המגרש הפוליטי, אך אני חדור אמונה בצדקת הדרך ובחזון החברתי של תנועת "אשדוד אחת" ושל העומד בראשה, עו"ד צחי אבו, אותו אני מכיר מילדות.

אני מתכוון להקדיש את עצמי בהתנדבות לחיים הציבוריים, ובטוח כי יחד נעשה את הדברים הנכונים לטובת תושבי העיר.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה