ליבוי השנאה בין תושבי העיר נמשך, נעצר ושוחרר חשוד בהשחתת שלטי בחירותמלחמת השלטים ברחבי העיר אשדוד, עליה דיווח אשדוד נט בהרחבה, מביאה לעצור ראשון בחשד להשחתת שלטי בחירות. זהותו של המשחית נמסרה למשטרה על ידי פעילי אשדוד בתנופה, לאחר שנצפה על ידם משחית שלטים. דוברת מרחב לכיש במשטרה: "נעצר חשוד, נחקר ושוחרר בלי תנאים". בערב יום שישי המשיכו העבריינים להשחית שלטים וצבעו את פניו של ראש העיר בצבעי דם!

מלחמת האחים בין  פעילי המפלגות (שמישהו ליבה בהם שינאה נגד אחיהם) נמשכת, אחד החשודים בהשחתת שלטים נעצר אמש לחקירה במשטרה. לאחר שמסר גרסתו הוא שוחרר.

דוברת מרחב לכיש במשטרה מסרה כי "נעצר חשוד ושוחרר. החקירה נמשכת". 

בליל יום שישי השונאים המשיחו להשחית בצבעי דם וראשי המפלגות שותקים כדגים ולא יוצאים בקריאה להפסקת ההשחתה והשנאה, רובם מלבים אותה בעצמם.


רק השבוע דיווח אשדוד נט  כי פעילי המפלגות מתחילים לאבד שליטה על השטח- בשעות הלילה השחית אלמוני שלט בחירות של יחיאל לסרי וסיעתו, אך הוא לא הסתפק רק בהפלת השלט, אלה "רוצץ" באמצעות אבן גדולה את הפנים של לסרי בתמונה.

עוד דיווח אשדוד נט כי פעילי "אשדוד בתנופה" תלו פוסטרים על כל השלטים של אשדוד אחת (ולמעשה העלימו אותם באופן לא חוקי).

לפני מספר ימים היו אלה אלמונים שהשחיתו שלטי בחירות של צילקר שנתלו על מטהו באולמי רינה. 

לא חסר הרבה שמערכת הבחירות הנוכחית תעלה לפסים אלימים. אשדוד נט מציעה לראשי הסיעות ו/או למנהלי המטות להיפגש ולקבוע קווי פעולה ברורים וקווים אדומים.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה