ראש העיר הודיע על התמודדות נוספת לראשות העיר - וזכה למפגן תמיכה גדול של ראשי הסיעותתמיכה כמעט גורפת לראש העיר מצד הסיעות המכהנות במועצת העיר, וגם מצד אלה שמתכוונות להתמודד בבחירות הקרובות. במסיבת עיתונאים מיוחדת שהתקיימה היום באשדוד, הודיע ראש העיר: "הבטחנו תנופה לאשדוד וקיימנו – בקדנציה הבאה נגיע לשיאים חדשים"

הליכוד, הבית היהודי, ש"ס, ישראל ביתינו, אגודת ישראל, "התנועה"- בראשות יחיאל מלכה ויש עתיד - בראשות דודו קקון, התייצבו היום לצד ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי והכריזו על תמיכה בו לקדנציה שניה לראשות העיר.

ראש העיר רצה להציג תמיכה רחבה שתחצה מגזרים והוא אכן זכה לה היום.

במסיבת עיתונאים שקיים הודיע לסרי כצפוי כי יתמודד לתפקיד ראש העיר גם בקדנציה הבאה והצהיר:

"לאחר ארבע וחצי שנים יוצאות דופן בהיקף העשייה, הפיתוח, החדשנות והתנופה שידעה העיר אשדוד מזה למעלה מ- 20 שנה. הבטחנו תנופה לאשדוד וקיימנו, בקדנציה הבאה נגיע לשיאים חדשים".

לצידו של ראש העיר יחיאל לסרי ושותפיו לסיעת "אשדוד בתנופה", יו"ר מועצת העיר עו"ד גבי כנפו, הממונה על החינוך יהודה פרנקל וחברת המועצה מרי בורסקין נכחו כדי להביע את תמיכתם גם נציגי רוב המפלגות בהם מ"מ רה"ע בוריס גיטרמן מסיעת "קהילת אשדוד" ומ"מ רה"ע מסיעת ש"ס עמרם כנפו, מר וולדמיר גרשוב מסיעת "אשדוד ביתינו", סגן ראש העיר מרדכי ליברמן מסיעת "אגודת ישראל", נציגי סיעת "הליכוד" יעקב אלבז, שלום אלפסי ושלמה פורטל, משה בוטרשווילי מסיעת "דרך חדשה", נציג "יש עתיד" דוד קקון, עו"ד נריה און מסיעת "הבית היהודי", יצחק גבאי נציג סיעת הגמלאים ויחיאל מלכה שמתמודד עם מפלגת "התנועה" למועצת העיר.

לסרי סקר את רשימת ההישגים של הקדנציה, במרכזם הקמת בית החולים שבנייתו נמצאת בעיצומה, פתיחת האמפי-תיאטרון הגדול בארץ, חנוכת המשכן לאומניות, שידרוג הניקיון בעיר, פעילות התרבות בקיץ, פרוייקט ההלוואות לסטודנטים,קידום תוכנית ל- 900 יחידות דיור לצעירים שממתינות לאישור הממשלה, והישגים נוספים.

"אנחנו משנים מהקצה לקצה את איכות החיים של התושבים. הדבקנו פער של עשרות שנות הזנחה"

לסרי ציין כי ברור שעוד מלאכה רבה עומדת לפני הנהגת העיר והדגיש כי הקואליציה והאחדות בין כלל התושבים היא חלק מסוד ההצלחה של העיר. "בכל הארץ מדברים על מה שקורה באשדוד, על ההישגים הרבים והחוסן ועל התושבים שחיים בסובלנות ובכבוד הדדי בין כל התרבויות והאוכלוסיות. הוא הדגיש כי לא ייתן יד לניסיונות לעורר פילוג בין התושבים לצורכי תעמולת בחירות. "אני חש באחריות הגדולה להיות ראש העיר של כולם, של דתיים, חילונים וחרדים, של אלו שנולדו כאן, ושל אלו שעלו לכאן מארצות רחוקות ובנו את ביתם באשדוד, של צעירים וותיקים, של ילדים ושל קשישים, של מזרחיים ושל אשכנזים".

בשבועות הקרובים צפוייה סיעתו של ראש העיר, "אשדוד בתנופה" לחשוף את המועמדים מטעמה למועצת העיר. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה