ה"אשדודים" הולכים לבחירותלאחר שטענו בחודשים האחרונים כי הם מתכוונים להנהיג דרך חדשה ושונה בפוליטיקה המקומית, החליטו בתנועת "אשדודים" לקיים בחירות מקדימות בין כל שותפי התנועה שיכריעו מי יהיו נציגי הרשימה שתתמודד למועצת העיר. המועמדים שיבחרו יכהנו במקומות 2 והלאה, אחרי היו"ר יניב קקון שממוקם בראש הרשימה. בכך תהפוך "אשדודים" למפלגה הראשונה בעיר שלא ממנה את נציגיה אלא בוחרת אותם בבחירות פנימיות

בוחרים רשימה
 תנועת "אשדודים" הכריזה השבוע על קיומם של בחירות פנימיות בהן יתחרו חברי התנועה על מקומות ברשימת "אשדודים" למועצת העיר בבחירות שיתקיימו באוקטובר.  המנצחים בפריימריז ימוקמו במקומות 2 והלאה לאחר שאסיפת נציגי התנועה החליטה ברוב קולות לפני כחודש שבמקום הראשון ברשימת "אשדודים" יכהן יניב קקון שנבחר לתפקיד יו"ר התנועה.

"אנחנו מציגים היום שיטה אחרת", אומר היו"ר יניב קקון, "לא עוד פוליטיקה של סחטנות ודילים או אנשים שדואגים רק לעצמם.  אלא נבחרת של אנשי עשייה, נקיי כפיים ומצליחנים. מנהיגים שגדלו וצמחו באשדוד, המעמידים עצמם בתהליך דמוקרטי אל מול שותפי התנועה כשכל אחד מוכן להיות הסגן של השני והעיקר לקדם את העיר שאנחנו כל כך אוהבים"

שותפי התנועה יכריעו
תהליך הפריימריז עצמו יחל ביום רביעי הקרוב לאחר שהמועמדים לרשימה יציגו את מועמדותם. במייל שקיבלו כל שותפי התנועה צויין כי רק שותף התנועה שהשתתף בלפחות 2 מפעולויות התנועה עד כה יוכל להתמודד על תפקיד ברשימה, בתנאי כי לא הורשע בעבירה שיש עימה קלון וגילו מעל 21.

כחלק מהתהליך יכולים המועמדים לצרף שותפים נוספים לתנועה. לקראת הבחירות המקדימות, אף נוספה אפשרות להצטרף כשותפים בתנועה ישירות דרך אתר האינטרנט הרשמי של "אשדודים"- http://www.ashdodim.org

לפי הפרסומים, ביום הפריימריז שיתקיימו ב-02.06 , יוכלו כל שותפי התנועה ( תושבים אשר הביעו תמיכה פעילה בתנועה ושילמו דמי שותף בגובה 50 ₪) להצביע עבור המועמדים לרשימת תנועת "אשדודים" למועצת העיר.  פתק ההצבעה יכלול את סידור המועמדים לפי עדיפויות הבוחרים. לפי התנועה, את תהליך הבחירות תלווה ועדת בחירות ועו"ד לי שומר קולטקר שתלווה את התהליך מבחינה משפטית.ה"אשדודים" מקיימים חוגי בית ברחבי העיר

משתמשים ברשתות החברתיות
ב"אשדודים" מציינים כי ייעשה מאמץ מרבי על מנת שהבחירות יתקיימו בשקיפות, בעיקר ע"י שימוש באתר האינטרנט הרשמי ובדף הפייסבוק הפעיל של התנועה. לדברי נציגי התנועה, במהלך החודש הקרוב יעלו ברשת פרטים על המתמודדים בבחירות הפנימיות ועל הנושאים בהם הם מתכוונים להתרכז אם יבחרו למועצת העיר. 

בקרב נציגי התנועה ידוע כי ההתמודדות על המקומות ברשימת התנועה תהיה מעניינת שכן ישנו הבדל משמעותי בסיכויים להיכנס למועצת העיר בין המקומות 2-4 ברשימת התנועה. "לא נסתפק רק בבחירות הפנימיות, לשותפים ולפעילים בתנועה תהיה השפעה גם כשיהיו לנו נציגים במועצת העיר", אמרו השבוע בתנועה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה