קהילת אשדוד פותחת את מסע הבחירות למועצת העיר.


להאזנה לתוכן:

קהילת אשדוד הציגה היום את החמישייה הפותחת שלה שאת ההפתעה סיפק חיים שייב שישתלב כמקום 4 ברשימה. בקהילת אשדוד מכוונים להיות הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר.

"אנחנו לא רוצים להיות רשימה סקטוריאלית, אנו רוצים לייצג את העיר אשדוד, הפעילות שלנו בשניםקהילת אשדוד האחרונות הייתה למען כלל התושבים וכך היא תמשיך להיות" - כך פתח את דבריו בוריס גיטרמן יו"ר מפלגת קהילת אשדוד וממ"ק ראש העיר, במסיבת עיתונאים שהציגה את ההנהגה החדשה של המפלגה.

בראש הרשימה כצפוי יעמוד בוריס גיטרמן ואחריו תמשיך מאיה סולצקי שהולכת איתו 15 שנה.

מזה חודשים ידענו שאלון חסן הצטרף לרשימה במקום השלישי אבל את ההפתעה סיפק גיטרמן בדמותו של יו"ר ההסתדרות במרחב חיים שייב שהצטרף לקהילת ביתנו במקום הרביעי. שייב היה מחוזר אחרי מפלגות רבות במשך שנים רבות וסרב והיום הוא מתייצב לפתע מאחורי בוריס גיטרמן.בוריס גיטרמן

המניע להצטרפות כפי שהוסבר היה ההסכם הקיבוצי של החברה העירונית באשדוד שבראשה עומד גיטרמן. שייב התחייב לגיטרמן שבמידה והסכם קיבוצי זה, למען העובדים יצא לפועל, אזי הוא יהיה מוכן להצטרף לקהילת אשדוד שתדאג לכלל העובדים ובוודאי לאלו שבתחום אחריותה.

גיטרמן שהוא אחד הבאנקרים המשמעותיים למועצת העיר הבאה, פתח את דבריו בהצגת מגוון ההישגים שהיו ב5 השנים האחרונות , אלו שהיו בתחומי אחריותו והצהיר חד משמעית כי גם בבחירות האלו יתמוך בד"ר לסרי  לראשות העיר איתו הוא הולך שנים רבות.

גיטרמן ושאר חברי הרשימה מכוונים להיות הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר.

בקדנציה הראשונה שקהילת אשדוד התמודדה הם זכו ל3500 קולות שהוו 2 מנדטים ובקדנציה השנייה זכו ב6500 קולות, שגם הם היוו רק 2 מנדטים (קונסטלציות של מערכות בחירות).חיים שייב

הקדנציה הנוכחית הם מכוונים ל4-5 מנדטים .

במקום החמישי נמצאת עו"ד אליזבטה המכהנת כסגנית יו"ר יוצאי בלרוס בישראל.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה