הונחה אבן הפינה לתחנת המשטרה ברובע י' ובניין מטה מרחב לכיש החדש


להאזנה לתוכן:

טקס הנחת אבן פינה למשכנו החדש של מרחב לכיש ותחנת אשדוד התקיים אמש (28.8.2012) באשדוד. את המעמד המרגש כבדו בנוכחותם כב' השר לבט"פ יצחק אהרונוביץ, מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו , מפקד המחוז הדרומי ניצב יוסי פרינטי , ראש אגף התיכנון, ראש אגף התמיכה הלוגיסטית, ראש עיריית אשדוד, רבני העיר, נציגי החברה הבונה - אשטרום , סגל הפיקוד הבכיר, שוטרים נכבדים ואורחים

הפרויקט שעלותו נאמדת בכ 100 מיליון שח בפריסה לכ- 4 שנים ומקיף כ 12000 מ״ר בנייה עתיד להסתיים בתוך כשנתיים. במבנה החדש הושם דגש על שיפור השרות לציבור, על נגישות לבעלי מוגבלויות, על חיסכון אנרגטי, מיגון  וטכנולוגיה מתקדמת.

מפקד מחוז דרום ניצב יוסי פרינטי ציין בדבריו כי "מחוז דרום נמצא בתנופה מתמדת  עשרות פרויקטים חשובים קורמים עור וגידים .פרויקטים שלהם השפעה ישירה על איכות השירות לאזרח. "

מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו  הצטרף לברכות " "משטרת ישראל העיר אשדוד ותושביה מבצעים היום יחד צעד ראשון בדרך להתחדשות וצמיחה, בדרך לחיזוק הביטחון האישי ואיכות החיים של תושבי העיר.

אשדוד היא עיר המתפתחת וגדלה במהירות. מיקומה המקשר בין דרומה של הארץ למרכזה הוא מיקום אסטרטגי. האתגרים המוצבים בפני שוטריה המצוינים של התחנה מחייבים תחנה מותאמת בהרכבה ובגודלה לייחודה של העיר.

תחנת המשטרה החדשה שעתידה לקום במקום זה תרחיב את אחיזתה של המשטרה ותתרום באופן ממשי לפריחתה הכלכלית והחברתית של העיר וסביבותיה.

כידוע לכם בתור מפקד המחוז הדרומי לשעבר תחנת אשדוד והעיר אשדוד קרובים לליבי.

יחד עם ידידי ראש העיר צלחנו תקופות ארוכות של הסלמה בטחונית של זירות ירי תל"מ.

ובכל פעם מחדש, גם כמפכ"ל התפעלנו מהעמידה האיתנה מכוחות הנפש מהלכידות החברתית של תושבי העיר. כמו גם ממסירותם ונחישותם של שוטרי, קציני ומתנדבי התחנה.

הפרויקט הזה שיוצא לדרך היום יתרום באופן ישיר לחוסן החברתי של העיר  ולחוסן הלאומי של מדינת ישראל. המבחן שלנו הוא כמובן בעמידה בלוח הזמנים של הפרויקט ובחניכתו של המבנה במהרה.

אני בטוח כי הפרויקט יסייע להגשמת יעדי שנת המפנה שקבענו לעצמנו. יעדים של אכיפת חוק נחושה, יעדי הרתעה והעלאת סיכויי העבריין להיתפס, יעדי מניעה והסברה בעיקר בקרב בני הנוער. ומעל לכל – יעדי שירות איכותי ויעיל לתושבי אשדוד וסביבותיה. חיזוק אחיזת המשטרה

אחיזת החוק והסדר בדרומה של הארץ מגשים את החזון הציוני בישראל 2012, לא פחות מכך. " רנ"צ יוחנן דנינו סיים בדברי תודה לכל מי שנטל חלק ביציאתו של הפרויקט לדרך. לשר לביטחון הפנים, לראש העיר, לראש אג"ת, ראש את"ל וממ"ז דרומי. אני מאחל לכולנו דרך צלחה. שיהיה טקס זה קו הזינוק לעשייה, בינוי ומימוש התכנית והחזון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה