"פרחי אשדוד" הפכה למקהלה עירוניתהלהקה קיימת כבר עשור, משתתפת בעשרות תחרויות זמר ושמה בהחלט הולך לפניה. השבוע הפכה המקהלה באופן רשמי למקהלה עירונית

להקת הזמר "פרחי אשדוד" מייצגת את אשדוד כמעט עשור, והינה מורכבת מכ-60 ילדים מוכשרים בגילאי 4 עד 15 ששרים בכמה שפות ובמגוון של סיגנונות תחת הכוריאוגראפית  אלכסנדרה צ'רטקוב. 


המקהלה נוסדה בשנת 2003 ע"י ג'ניה שור במסגרת מתנ"ס דיונה, ומאז היא השתתפה בלא מעט תחרויות זמר מקומיות ובינלאומיות: "כוכב הנגב","חנוכיית הזהב" (2006), "צעד להצלחה", "קשת העמים" (2008), וכן תחרויות במינסק, פראג, בולגריה, מוסקווה, לונדון ועוד.

לפני שנים מספר התוודע ללמקהלה גם ממ"ק ראש העיר וממונה על החברה העירונית, בוריס גיטרמן, והביע את רצונו לראות את חבורת הזמר הצעירה מייצגת את העיר אשדוד בארץ ובחו"ל תחת דגל העיר.

 

"הם הגיעו לכך בזכות הכישרון בשילוב מקצוענות ועבודה קשה" אמר האחרון. גברת שור עצמה שכמובן שמחה על ההודעה אמרה: "לכבוד הוא לנו לייצג את העיר אשדוד וכמו שעשינו עד היום אנחנו נייצג את העיר על הצד הטוב ביותר". באותה ההזדמנות ביקשה להביע את תודתה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, לממ"ק ראש העיר בוריס גיטרמן שתמך ועזר, לחברה העירונית ולמתנ"ס דיונה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה