גזיה דלפה בכיתת מדעים - לא היו נפגעים או נזקצוותי כיבוי הוזעקו לפני הצהרים לבית הספר שז"ר בעקבות דיווח על דליפת גז מגזיה קטנה. כאשר הגיעו למקום הם הגזיה שדלפה כבר התפוצצה. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק

גזיה קטנה עשתה רעש גדול: לפני הצהרים הוזעקו צוותי כיבוי לבית הספר לאומניות שז"ר, זאת בעקבות דיווח על דליפת גז מגזיה קטנה המשמשת לשיעורי מדעים. 

"כאשר הגיעו למקום הצוותי הם גילו שהגזיה הספיקה כבר להתפוצץ", כך מסר דובר שירותי הכיבוי בלכיש, רשף/מ משה עמר. הכבאים ערכו סריקה במקום ולאחר שוידאו שאין חשש לדליפה נוספת, הם עזבו את המקום.

צוות של מד"א לכיש וכונני איחוד הצלה דרום שהגיע למקום עזבו אף הם את המקום. באירוע לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

דובר עיריית אשדוד, אדי בן חמו, מסר בתגובה לפניית אשדוד נט: "בבדיקה שנערכה מול מנהלת בית הספר התבררו הפרטים הבאים: אב הבית רצה להחליף ראש של גזיה המשמשת לניסויים בחדר מדעים, שהיה ללא ילדים או מורים. הגזיה נשמטה מידו וכתוצאה מהנפילה דלף גז בכמות קטנה. מפאת הרעש הייתה בהלה ובהתייעצות מידית עם כיבוי אש, נתבקשו הילדים והצוות להתפנות למגרש בית הספר עד לבירור העניין. משהתברר, כעבור כשעה קלה לאחר האירוע, כי אין כל בעיה חזרו התלמידים לכתות להמשך לימודים. הצוות החינוכי קיים שיחות הסברה והרגעה לתלמידים".

 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה