בשורה לעיר : החלה בניית פארק הייטק אשדוד

$(function(){setImageBanner('0fb66048-c733-4fd5-b05b-6ac588cd6388','/dyncontent/2024/2/21/19022398-7ad1-43fb-980e-4729804bbbee.gif',17526,'הילה אייטם כתבה ',525,78,false,20074,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

עליית מחירי הדיור, המיסים שנכפו על דירות למשקיעים, פתחו אפיק חדש להשקעה באשדוד שהולכת וצוברת תאוצה - רכישת משרדים.
מחירי המשרדים זולים יותר ממחירי הדירות ובמקביל מחירי השכירו למ"ר גבוהים יותר, מה שמעניק תשואה גבוהה משמעותית למשקיעים.

התשואה על הדירות ביחס לעלות שלהם הופכת ללא אטרקטיבית, אם נוסיף על כך את המיסוי שמשרד האוצר הטיל על המשקיעים בדירות.

התוצאה - המשקיעים דוהרים לכיוון השקעה במשרדים, המאפשרת להם ליהנות משקט נפשי לטווח ארוך, הרי ידוע כי חברות אינן ממהרות להעתיק את משרדיהן ממקום למקום, מה שמבטיח חוזי שכירות לטווח הארוך.

השאלות הנשאלות הן היכן להשקיע?
היכן נמצא תמורה הוגנת לכספי ההשקעה? והכי חשוב – היכן נמצאות השקעות בסכומים נמוכים שיובילו לתשואות הגבוהות ביותר?

את כל המידע תמצאו בכתבה, שווה להישאר!

אפיק ההשקעה המסחרי הנחשק, היה עד לפני שנים מועטות שמור לחברות נדל"ן גדולות או לבעלי עסקים ואליטות אשר רכשו לעצמם משרדים, הן לצורך שימוש עצמי והן לצורך השקעה. תחום זה פותח את שעריו גם למשקיעים פרטיים המעוניינים לוותר על השקעה במגורים, לטובת רכישת משרדים הנקרא בשם הגנרי "נדל"ן מניב". לא בכדי הוא נקרא בשם זה, אלא בשל היותו תוצר של השקעות שיכולות להתחיל בסדרי גודל של מאות אלפי שקלים בלבד. מטרתן לאפשר לכל אדם שחסך סכומים נמוכים להיכנס לנעליהם של משקיעים גדולים, וליהנות מהשקעה גמישה לצד תשואה גבוהה מההשכרה השוטפת, יחד עם שמירה על ערך ההשקעה וציפייה לעליית ערך עתידית.

השילוש הקדוש – אזור מתפתח, מרכז תעסוקתי ומשרדי פאר

הכירו את אשדוד, עיר שיש בה הכל מהכל, מצד אחד היא נושקת לאזור המרכז-דרום, ומצד שני קרובה לדרום הרחוק הנמצא בצמיחה מתמדת. אם נקפוץ לרגע לכניסה הדרומית של אשדוד נראה אזור מתפתח שאכלס לאחרונה את בית החולים אסותא, קרוב למכללת סמי שמעון שעתידה לאכלס כ- 4,000 סטודנטים, בסמוך לתחנת הרכבת (עד הלום), אזור הנותן מענה לפארק הייטק ועוד. למעשה, מדובר בסוג של קורלציה בין פארק ההייטק לבין המתחם האקדמי.

בחודש יולי 2018 הכריזה עיריית אשדוד על הקמת פארק היי-טק ענק שיעסיק כ- 20 אלף איש. לדברי יהודה פרנקל, חבר מועצת עיריית אשדוד פארק ההייטק יכיל מספר יתרונות מובהקים שעשויים לשכנע חברות גדולות וקטנות להעתיק את מקום פעילותן לפארק החדש: "ראשית, המיקום של הפארק סמוך לתחנת הרכבת וצומת עד הלום, על כביש 4 וסמוך לגישה לכביש שש". כך אמר. בחישוב פשוט, מרחק הנסיעה ממרכז תל אביב ברכבת יהיה 35-40 דקות, דבר החשוב מאוד לחברות ענק לספק לעובדיהן. עוד חיזק את דבריו ראש העיר הנבחר מחדש ד"ר יחיאל לאסרי והכריז על תחילת הפיתוח. לדבריו בתוך 6 חודשים תחל הבנייה ויבנה מרכז עצום, כך שבהחלט יש למה לצפות!

נמל חדש באזור הדרומי הנמצא בבנייה

אם לא די בזאת, באזור החדש נרקמת תכנית לבניית נמל חדש שישתרע על שטח של 1,300 דונם. בחודש אוקטובר 2018, על פי כתבה שפורסמה ב-YENT שר האוצר, משה כחלון, הודיע כי "בניית הנמל תביא להמשך פיתוחה של אשדוד וסביבתה באזורי תעסוקה ושירותים נלווים לנמל החדש. אנחנו מקדמים את התוכניות הנוגעות לנמל הדרומי בצורה הכי מהירה שאפשר כדי שנוכל לעמוד בלוח הזמנים שתוכנן". זהו עוד צעד משמעותי לפיתוח האזור, ונראה כי מדובר בעניין של זמן מועט עד שהאזור יהיה אימפריה של ממש.

פארק הייטק אשדוד

"הבחירה בהשקעה באשדוד בהחלט מובנת", כך מסביר לנו פנחס פלח עורך דין ויזם מטעם קבוצת בונים נדל"ן. "חברות רבות הבינו כי דמי השכירות לצד דמי הניהול ועלות הארנונה במשרדים במרכז תל אביב מופקעים ואינם מאפשרים להם לשבת במרכז העניינים, מה שמושך אותם לפריפריה, כאשר האלטרנטיבה הטובה ביותר היא אשדוד". כך מסכם. חברות הייטק שונות מחפשות ארבעה אלמנטים עיקריים כאשר הן מציבות את דגלן ומעצבות משרדי פאר: מיקום שיש בו כוח אדם, משרדים מפוארים השומרים על תדמית איתנה, מיקום שניתן להגיע אליו בקלות וכמובן מחירי שכירות שפויים. את כל אלה הם יוכלו לקבל באזור הדרומי המתפתח של אשדוד. נסביר:

מיקם שיש בו כוח אדם – אזור הדרום מתפתח מבחינת מכללות ואוניברסיטאות, כך לדוגמה בבאר שבע יש לנו את אוניברסיטת בן גוריון ובקרוב עתידה להבנות מכללת סמי שמעון (SCE) ממש בתוך המתחם, כך שעובדים ומהנדסים איכות יים יהיו ובשפע. אך בואו לא נשכח כי מרחק נסיעה של 35 דקות מאזור תל אביב אף הוא פנטסטי, גם לעובדים המתגוררים באזור המרכז.

משרדים מפוארים – בניין המשרדים בפארק ההייטק שנבנה באזור מעוצב על פי תכנון אדריכלי מוקפד וחשיבה יצירתית המתאימה לצרכי עידן המודרני. חברות שישכנו בפרויקט ייהנו מתכנון מבריק של משרד האדריכלים “שיח אדריכלים” – ומהמיקום הטוב בפארק, בצמוד לכיכר בשדרה המרכזית של המתחם ונוף מדהים. מכל קומות הבניין ניתן יהיה לצפות ממרפסות רחבות בנוף פנוראמי מרהיב הפונה לשמורת טבע יפהפייה.

מיקום נגיש - המיקום והנגישות האופטימאלית של המתחם מבוססים על תכנון הכניסה הנוחה למתחם הנמצאת גם בצמוד לצירי תחבורה ראשיים המאפשרים נגישות מושלמת לכביש 4, לתחנת הרכבת ולקווי התחבורה הציבורית. בזכות תחנת הרכבת הצמודה למתחם – “תחנת עד הלום”, ניתן יהיה להגיע במהירות למקום מכל אזור.

מחירים שפויים – מחירי השכירות ועלויות הארנונה הנמוכות מהווים פקטור משמעותי בבחירת מיקום הפעילות. אין ספק שכל אלה ימשכו חברות רבות המעוניינות ליהנות מכל היתרונות שצוינו, לצד מחירי שכירות והארנונה שפויים, הנמוכים בעשרות אחוזים מהעלויות ממרכז הארץ ומתל אביב בפרט.

פארק הייטק אשדוד

כל אלה מסבירים את הביקוש הרב להשקעה במשרדים במתחם הפארק, ורק נציין כי בין החברות שכבר רכשו שטחים בפארק העתידי נמצאות 'אלבטק' - חברה בת של חברת אלתא, 'התעשייה האווירית' וחברות תוכנה נוספות. אם כך מדובר על הזדמנות מעולה למשקיעים – מחירים נמוכים ותשואה גבוהה שעולה על 10%.

זה הזמן לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר וליהנות מתשואה של למעלה מ – 10%! לפרטים נוספים על השקעה בפרויקט השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם >>>לפרטים לחצו כאן

 

 

 
$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('dc0b0fb7-187d-43bf-a532-ee48383bc16b','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'אייטם אירועים 525-60',525,78,true,18157,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('dc0b0fb7-187d-43bf-a532-ee48383bc16b','/dyncontent/2017/6/5/ddc064ee-648d-4ba4-ad6e-72da51a98ff7.jpg',1808,'אייטם לוח אשדוד נט 525*60',525,78,true,18157,'Image','');},15]]);})
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה