במסיבת העיתונאים הצהיר ראש העיר שאפרים מיכאלי תומך בוראש העיר כינס מסיבת עיתונאים, לטענתו - חשובה בנושא הבחירות לראשות העיר. הבשורה? אפרים מיכאלי שהתמודד לראשות העיר הסיר מועמדות ותומך בו

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי והמועמד לראשות העיר, אל"מ אפרים מיכאלי
  1. בהודעה שיצאה ממטה הבחירות של לסרי נכתב: "ראש העיר מכנס היום בשעה 17:30 מסיבת עיתונאים ועומד להודיע הודעה חשובה בנושא הבחירות לראשות העיר!"

הספקולציות רצו לכל כיוון אפשרי והסקרנות הייתה גדולה.

בסופו של דבר הסתבר כי המסיבה נועדה לבשר על תמיכתו של אפרים מיכאלי, המועמד החמישי לראשות העיר בלסרי.  האם יש כאן דרמה? לא שכן מיכאלי בסקרים עמד על אחוז וחצי עד 2 לראשות והוא ימשיך להתמודד על מועצת העיר, אך בבחירות כל קול חשוב.

בנוסף סיפר לסרי על סקר של מינה צמח המחמיא לו ומראה כי הוא מנצח גם עם ובלי איחוד  וקרא לציבור לצאת להצביע.

וכך סיפרו החתנים של המסיבה: 

מתוך מסיבת העיתונאים:
אלוף משנה במילואים אפריים מיכאלי, מתמודד לראשות העיר: "הגעתי בידיים נקיות לפוליטקה. היום אני משנה את האסטרטגיה. נכון להיום הבנתי שאני לא אנצח בבחירות לראשות העיר, העיר חשובה לי, לא אתן לקולות הבוחרים לרדת לטימיון. הגעתי למסקנה: "ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הינו המועמד הראוי בעבורי לראשות העיר, אעמוד לצד ראש העיר בתחומי חינוך תעסוקה ועוד"

"לא שיניתי את המטרה והיעד, שיניתי כיוון להשגת אותו יעד" הוא מוסיף לומר: "אני מבקש מכל התומכים בי לראשות העיר לתמוך בד"ר יחיאל לסרי - הוא המתאים ביותר להיות ראש העיר ולהנהיג את העיר אשדוד. אני ממשיך להתמודד למועצת העיר"

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "אני נרגש לקבל את תמיכתו של אלוף משנה במילואים אפריים מיכאל. אפרים אדם עתיר זכויות ברמה הלאומית, למעלה מ30 שנות שירות, בוגר הטכניון להנדסת חשמל. היציאה שלו לדרך מאוד שימחה אותי."

"תוך כדי הקמפיין נוכחנו שנינו לדעת שהדרך שלנו משותפת, אנחנו רואים את עתידה של אשדוד עין בעין", אמר ראש העיר והוסיף: "אפרים מיכאלי לא ביזה את שאר המועמדים ונהג בפוליטיקה ערכית, כמו שאני נהגתי. לא הבטחנו אחד לשני דבר, חוץ משיתוף פעולה למען העיר אשדוד, אנחנו מאחדים כוחות בשדה הפוליטי ואני זקוק לקואליציה 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה