הלך לעולמו לאחר התמודדות עם מחלה קשה הספר המוכר סטיב ללוששנה וחצי לאחר שהתגלתה בגופו מחלה קשה, הספר המוכר סטיב ללוש הלך לעולמו בגיל 35. סטיב הותיר אחריו אישה ושני ילדים. בת דודתו ענבל לוטטי: "סטיב היה אופטימי עד הרגע האחרון, גם כשהכול נראה היה שחור, הוא נתן לכולנו תקווה שיהיה בסדר"

סטיב ללוש זכרונו לברכהסטיב ללוש (35) ספר מוכר היטב בתל אביב ובאשדוד, הלך לעולמו בצרפת לאחר שהיה חולה במחלה קשה במשך שנה וחצי. סטיב, זכרונו לברכה, היה מוכר היטב בקרב האשדודים וגם בתל אביב, שם היה בעל סטודיו לעיצוב שיער.

הוריו של סטיב מוכרים היטב אף הם בעיר. אביו היה תקופה ארוכה רב מלצרים באולמי בלו קאסל, אימו עבדה כמעצבת שמלות כלה בעיר.

על סטיב סיפרה בת דודתו, ענבל לוטטי: "סטיב היה אבא מקסים לשני ילדים, ספר אלוף. גדל באשדוד, בוגר מקיף ד'. עבר לתל אביב ופתח מיספרה מוכרת ואנשים ממש אהבו אותו".

ענבל ממשיכה ומספרת: "לפני שנה וחצי הוא קיבל את המחלה. הוא כל הזמן היה אופיטימי, צוחק, גם כשהוא ידע שהכל הולך להיות גרוע. היה צוחק על המחלה, גם כשאמרו שאין מרפא. היה אופיטימי ברמות על".

 חבריו ובני משפחתו אספו תרומות בעקבות טיפול שעשוי היה להציל את חייו בבוסטון ארה"ב. "כולם נרתמו, תרמו מכל הלב. התחלנו לעשות מארזים לפורים, נרתמו חברות במשק כמו אסם וגידרון תרמו מוצרים" מספרת ענבל ומוסיפה: "בת דודתו חגית נווה הסתובבה בכל הארץ לאסוף תרומות למארזים והייתה בקשר עם עמותות בארץ ובעולם. היא למעשה הגתה את הרעיון להכנת מארזים. לצערי, לא הספקנו".

הבוקר תש כוחו של סטיב והוא נפטר. לפני כשבועיים הוא הועבר לצרפת לקבל שם טיפולים היות והיה אזרח צרפתי, והטיפולים שם נמצאים בסל התרופות, שם הוא גם נפטר. 

סטיב ללוש זכרונו לברכה

בן דודו, ארז אלחרר, ספד לו בעמוד הפייסבוק שלו: "סטיב בן דוד יקר ואהוב שלנו הלך היום לעולמו , בן דוד יקר שלי לוויתי אותך בתקופה הקשה הזאת היינו אופטימים וחשבנו שנצליח לנצח את המחלה הארורה הזאת , נלחמת כמו גיבור עם אצילות נפש ואומץ ראוי להערכה , נתת לנו כח וחיזקת את הסובבים אותך , גם ברגעים הקשים ידענו לצחוק , נסינו ניסינו הכל אך לצערי לא הצלחנו , אוהב אותך , אח יקר כמו שהבטחתי לך נשמור ונדאג לאישה לילדים וכמובן לאמא ואבא , שמור עלינו מלמעלה אהוב יקר".

מועד הלוויתו של סטיב עדיין לא נקבע, שכן יש צורך להטיס את גופתו לישראל.

יהי זכרו ברוך.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה