בחירות אשדוד2024

 
 
   
היום מסתיימת מערכת הבחירות המכוערת והנמוכה ביותר בתולדות העיר אשדוד, עם מיליונים רבים מאוד שהושקעו במיוחד כדי להפיץ שקרים שימשכו עד לרגע שיסגרו הקלפיות (מאיפה הכסף?).
כך הלילה כבר נשלחו הודעות לתושבי העיר שאלי נכט פורש מהמרוץ כדי שאוהדיו ישקלו הצבעה אחרת. כך בשבועיים האחרונים הפיצו שמוכרים את העיר לחרדים, אבל 40 שנה רצוף, עם כל ראשי הערים (צילקר, אזולאי, לסרי) החרדים היו חלק בלתי נפרד מהקואליציה, יחד עם נציגי העולים מחבר העמים והחילונים עם המסורתיים ו4.5 שנים עבדו בהרמוניה כחברים טובים לקידום העיר אשדוד, אבל חצי שנה לפני הבחירות טינפו עליהם רק כדי לקושש קולות.
וכך זה ימשיך להיות, לא חשוב מי יבחר לראשות העיר - חרדים עם חילונים ומסורתיים ויוצאי חבר העמים ישבו לכבוד יחדיו מחר ויתחבקו כאילו לא היה מסע בחירות מכוער .
חלק גדול מהפוליטיקאים שמבקשים את אמוננו היום, שכחו לפתע את ה7 באוקטובר, כאילו לא היה, כאילו אין שבויים, כמו אין מלחמה בעזה ובצפון כמו הם לא שמעו את קולות הציבור אותו הם רוצים להנהיג – מתחנן ופועל לאחדות העם.
הם התעלמו מזעקת המילואוניקים שנלחמים בעזה שיצאו במסע של סרטונים הפונה אליהם - "סתמו את הפה". העם מתחנן לאחדות, הפוליטיקאים רוצים קרע.

צאו להצביע תושבי אשדוד בשאלה למי יש יכולת לנהל את העיר אשדוד טוב יותר - ואל תתנו לרוע לנצח
07:00 / 27.02.24
   
       
       
       
       
 
18:41 / 16.02.24
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   
שומרים על הבית, זה המסר של ד"ר לסרי לתושבי אשדוד במסיבת עיתונאים והשקת הקמפיין שלו. ד"ר לסרי מפשיל שרוולים ומזהיר את התושבים מפני הניסיון של גורמים עוינים להשתלט על העיר ולמנות ראש עיר בובה.
אני שומר על אשדוד מכל משמר והם רוצים שיבחר ראש עיר אחר -כנוע. חלש, ללא עמוד שדרה שיאפשר להם לשלוט בעיר שלנו.
לסרי סיפר בלהט רב, כיצד באמצעות הון עתק שמושקע ברשתות החברתיות והעסקת מעצבי דעת קהל, הם מציגים את אשדוד כעיר חשוכה. מבקשים לשכנע שהכול באשדוד נורא ואיום...
אבל אתם מרימים את הראש ופוגשים במציאות אחרת לחלוטין".
הוא קורא להלן גלבר ואלי לחמני להצטרף לעשייה כדי לרכוש ניסיון, כפי שהוא עשה כסגן ראש העיר של צילקר לפני שנבחר לראשות העיר.
הפחידו אתכם מחרדיזציה? שואל לסרי, עובדתית כצנלסון ואלי נכט היו הראשונים שצירפתי להנהלת העיר וכך יהיה גם בעתיד.
ד"ר לסרי חשף שגורמים עויינים משתלטים גם על מספר רשימות למועצת העיר ומממנים אותם במטרה להשתלט גם על מועצת העיר אשדוד ומשם לשלוט באשדוד.
הוא מזכיר לתושבים תקופות אפלות שהיו באשדוד ואינם עוד ושעלולות לחזור אם יצליחו אותם הגורמים במזימתם.
הוא קורא לתושבים להצטרף אליו ולסייע בשמירה על הבית של כולם
10:00 / 13.09.23
   
       
       
       
       
       
       
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה