הדולפינים עשו פרסום אדיר לחופי אשדוד, מה שלא יעשה אף משרד פרסום. מאז הפירסום אמש באשדוד נט, ואחר כך בשאר ערוצי החדשות ודפי הפייסבוק החזקים ביותר בארץ, אין איש שלא מכיר את חוף הריביירה באשדוד ואת המצילים ניסים דהן וצ'ארלי רימון. 

נתוני החשיפה באשדוד נט: 500 שיתופים, 2300 לייקים, 324 תגובות ומעל ל-63 אלף צפיות לסרטון! קרוב ל-173 אלף איש נחשפו לפוסט.

אתמול בבוקר, הסיור השגרתי של צמד המצילים רימון ודהן הפך ברגע למסעיר - לפתע הם הבחינו בלהקת דולפינים המלווה אותם ברכיבה על אופנוע ההצלה הימי שברשותם.  למרות ההתרגשות הגדולה הם לא שכחו לשלוף את המצלמה ולתעד את הרגע, שיהפוך לאחר מספר שעות בודדות לשיחת היום בכל הרשתות החברתיות. 

הסרטון הועבר ליועץ התקשורת של ראש העיר, שמואל דוד, שהוסיף כיתוב קצר ושיגר מיד את הסרטון לכלל הכתבים המקומיים והארציים. כנראה כולם ביחד הבינו את הפוטנציאל של הסרטון, אך אף אחד לא חשב שהסרטון יזכה לתהודה כה גדולה.

אשדוד נט היה הראשון לעלות את הסירטון, אחריו עלו אתרי החדשות המובילים בישראל ומאותו רגע הסרטונים פשוט זכו לחשיפה מטורפת שכללה כמות לייקים גדולה, מאות שיתופים ואלפי תגובות !

ממוצע הצפיות של הסרטון עמד על יותר מ-40 אלף בכל אחד מאתרי החדשות המובילים: אשדוד נט, ערוץ 2, מאקו, רשת, ערוץ 10, ישראל היום והצינור. הסירטון הועלה בנוסף בעוד עשרות אתרים נוספים ברשת.

התגובות ברובן הגדול היו נלהבות, הדולפינים פשוט עשו עבודת שיווק מדהימה לעיר אשדוד ולחוף הריביירה בעיקר.

קצת על הדולפינים ששחו אתמול בחופי אשדוד :

‎הדולפין המצוי common dolphin, אחד הדולפינים היפים ששוחים דרך קבע בחופי ישראל. הדולפין המצוי נמצא בסכנת הכחדה בים התיכון ולשמחתנו מקיים אוכלוסיים קטנה של כ– 50 דולפינים כולל גורים קטנים באזור אשדוד באופן קבוע. ממש תושב אשדוד והסביבה. נצפה בעיקר במים רדודים בעומקים של 20-30 מטר.

‎הדולפין המצוי חי בלהקות גדולות של עשרות עד מאות פרטים באוקיינוסים השונים. ניזון מדגים מתלהקים שחיים בגוף המים כגון : סרדינים ואנשובים.  

‎דולפין באורך ממוצע של 2.5 מטר ומשקל של כ 150 קילו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו