מישל שריקי (30) והבעלים של פאב ה"זרם" יתחתן עם קוראל קקון (27) מנהלת בסלון 'ליסה'

השניים הכירו במסעדת החוף 'קלמה' וביחד כבר שש וחצי שנים. 
 מישל הציע לה נישואים בזמן שעשתה יוגה בבית... עצמה את העיניים וכשפקחה אותן הייתה לה טבעת מול הפנים... ואז הם פשוט נקרענו מצחוק (והיא כמובן אמרה כן). השניים יתחתנו בתאריך 16.5 ב'ירוק על המים' והחינה תתקיים ב'זרם' כמובן. 
על חיי הלילה אומר מישל: "לעולם לא אעזוב את חיי הלילה באשדוד". 


אדם שוקרון- בן 30 בעלים של פאב ה"זה" באשדוד יתחתן עם אלונה מדבינסקי בת 26 אחראית תפ״י (תהליכי פיתוח והפצה) ב'לוגיסטיקר'

השניים הכירו אצל אדם בפאב, אלונה חגגה יום הולדת 23 עם כמה חברים וחברות. אדם התחיל עם אלונה, או "שלח רמזים"... הוא הציע לה נישואין כשטסו יחד כמתנת יום הולדת 26 לאלונה לפראג.. ביום השני לטיול אחרי בוקר מהנה בגן החיות (אחד הגדולים והמעייפים באירופה) בסביבות השעה שש לערך, הציע אדם לאלונה ללכת לטייל ליד כיכר השעון בעיר העתיקה בפראג.. וביקש מאלונה (מה שלא אופייני לו) לצלם "סלפי" ותוך כדי ה"סלפי" הציע לה (ניתן לראות בתמונה שככה היא גילתה את הטבעת על האצבע).

החתונה תתקיים באמפי פארק דוריה ב- 7.9.17 (אגב זה התאריך של הדייט הראשון שלהם שהתקיים ב- 7.9.13) בחתונה הם יציינו בדיוק ארבע שנים יחד. לגבי חיי הלילה באשדוד והאם יעזוב אחרי החתונה ענה אדם: "לא כרגע!"

דיג'יי יניב B -בן זכרי (28) יינשא לורד אמיאל (24) מנהלת משרד 'רימקס' אשדוד.

יניב דיג'י בתחום החתונות/ מועדונים ומאוד מוכר בעיר. השניים הכירו במסיבות בקיבוץ רבדים, יניב עבד באותו הערב כדיג'יי והיא כברמנית. הוא התחיל איתה... ומאז הם יחד חמש שנים. הוא הציע לה נישואין ביום האהבה האחרון במסעדה תל אביבית.

החתונה תתקיים בחצר המלכה ב17/7, ולגבי חיי הלילה אמר יניב: "לא אעזוב את חיי הלילה באשדוד כי זה חלק ממני".

שיהיה במזל טוב והמון אהבה לכולם!

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו