תקיפה קשה אתמול של נהג אוטובוס ציבורי באשדוד. מהפרטים שהגיעו למערכת אשדוד נט עולה כי נהג אוטובוס, שהמתין לצאת לנסיעה, נחסם על ידי רכב שחנה בצורה שלא איפשרה את המשך נסיעתו. נהג האוטובוס יצא לבקש מהנהג החוסם שיזיז את רכבו ובמהלך דין והדברים שהתפתח הותקף נהג האוטובוס על ידי נהג הרכב הפרטי.

ביתו של נהג האוטובוס סיפרה לאשדוד נט: "נהג הרכב הפרטי תפס אבן ושבר לאבא שלי את האף. ילדיו של התוקף היו ברכב, והבנתי שהם צעקו לאבא שלהם שיפסיק את התקיפה. האירוע התרחש אתמול בסביבות השעה חמש - שש בערב והיו עדי ראיה שצילמו את הכל בסלולרי".

לדברי הבת הם בילו את הלילה בבית החולים, ובכוונתם להגיע לתחנת אשדוד על מנת להגיש תלונה. "נשמח שמי שהיה עד לאירוע הקשה יצור קשר דרך האתר. חייבים לעצור את התוקף ולמצות איתו את הדין. היום זה אבא שלי מחר יכול להיות מותקף אבא של כל אחד אחר".

מהמשטרה נמסר כי "אתמול סמוך לשעה 18:00 התקבל דיווח על קטטה בין נהג אוטובוס לבין נהג רכב פרטי. הנהג פונה לקבלת טיפול רפואי עם חבלה בפניו, האזרח עוכב לחקירה ושוחרר בתנאים מגבילים. החקירה נמשכת".

במידה והייתם עדים לאירוע התקיפה, יכולים לפנות למערכת אשדוד נט במייל האדום בראש הדף או באמצעות אפליקציית אשדוד נט, או באמצעות שליחת הודעה בדף הפייסבוק שלנו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו