מוטי מלכא, מנכ"ל המשכן לאמנויות הבמה באשדוד בירך את הנוכחים, עובדי המשכן לאמנויות והתרגש מנוכחותם של משתפי הפעולה כדוגמת ינינה מנהלת אקדמא אשדוד, דודו ז'רז'בסקי המנהל האמנותי של פסטיבל מדיטרנה, פרופ' סמי שלום שטרית המנהל האמנותי של פסטיבל אשדוד השירה, אבי חן מנהל בית יד לבנים אשדוד, מורן מאיר אשת יחסי הציבור בפסטיבלים אשדודהשירה ותור הזהב, מר שמעון פרנס, מאיר קיקוז מנהל בית לברון, חזי בלנשטיין מנכל התזמורת הסימפונית, מקסים ממן מנהל מתנ"ס תקוותינו והמרכז לפיוט ושירה, חיים שושן חבר דירקטוריון, מר ג'ו אסרף, נאור ביטון יועץ ראש העיר אשדוד. ועוד מכובדים רבים שהגיעו להרמת הכוסית החגיגית.

מלכא חשף כי בקרוב תהיה תחרות בינלאומית בנגינה על עוד, בין כסה לעשור זאת בתמיכה הבלתי פוסקת של חברו ועמיתו ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי. מלכא הוסיף ואמר: "יש לנו במשכן אנשים טובים ומקצועיים, עוד לא עלינו בקמפיין לפסטיבל מדיטרנה וכבר יש מכירת כרטיסים."

ג'ו אסרף בירך ואמר: "אמנם המשכן צעיר יחסית אבל אני שרתתי את המוסד הזה. תענוג להגיע הנה ולראות את ההתפתחות התרבותית. אני יכול רק לאחל לכולם חג שמח וכשר ושתמשיכו לשפר את הקצת שנותר שלא תלוי רק בכם אלא גם בציבור".

בשם העובדים בירך גיא מעוז: אנחנו באים בכיף לעבודה ואיחל לכולם חג שמח.
 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו