זו הייתה חקירה מתישה. את הדר פגשתי בבית קפה סמוך למקום עבודתו. הדר החל לספר לי על הבעיות בזוגיות שלו ושל קרן אשתו. הם התגוררו ביחידת דיור במושב קטן באזור המרכז.

הדר סיפר לי על החשדות שלו שקרן מנהלת רומן. לדבריו יש לו יותר מידי רמזים ואינדיקציות שזה קורה, הוא רוצה הוכחות ואז הוא ישקול את צעדיו ויקבל החלטה. הדר המשיך וסיפר לי שהוא אמור לנסוע למספר ימים לחו״ל והוא מבקש מעקב צמוד אחרי קרן, לדבריו אלו ימים שהיא בטח תעשה משהו.

לשאלתי הדר השיב שהוא כבר התעמת עם קרן בנושא זה. הוא העלה בפניה את חשדותיו, וקרן מצידה הכחישה לחלוטין ואמרה לו שהוא הוזה ומכפיש אותה ללא סיבה. מבחינתנו זה מעלה את הסבירות שקרן תהיה זהירה יותר בהנחה שאכן היא מנהלת רומן. הדר ביקש שהמעקב יתקיים בכל שעות היום, כי קרן עצמאית ויכולה לקיים מפגשים בכל השעות. בשעות אחה״צ והערב היא בטח תהיה עם הילדים בבית, אך בשעות הערב היותר מאוחרות היא בהחלט יכולה לצאת. 

מרגע נסיעתו של הדר, צוות מעקב נצמד לקרן. לאחר יומיים של פעילות, השהות בתוך במושב החלה להיות בעייתית. הערנות של תושבי המקום גרמה לצוות המעקב לצאת ולהמתין ביציאה היחידה מהמושב. הדר עודכן בשינוי והסכים שזה היה נכון ואף הדגיש שאין סיכוי שקרן תיאסף מהבית והוא משוכנע שהיא תצא עם רכבה מהמושב. 

בערב היום השלישי, בשעה 21:45, הדר עדכן אותנו שהוא שוחח עם ילדיו וקרן יצאה לפני כרבע שעה מהבית. הרכב של קרן לא נראה יוצא מהמושב וצוות העוקבים החל לסרוק בכל רחובות המושב למצוא את רכבה של קרן. הרכב לא נמצא והעוקבים החלו להיכנס לכל החצרות והמשקים. הדר, שהיה מעודכן און ליין בהתפתחויות, ציין שלקרן יש חברה שמתגוררת במושב. תוך כדי השיחה העוקבים איתרו את רכבה של קרן, חונה בהסתר בחצר המשק של בית חברתה.

הרכב של החברה לא היה בבית, כשהדר מסר לנו את דגם הרכב של החברה, נזכרו העוקבים שרכב זהה יצא מהמושב בזמן מתאים ליציאתה של קרן מהבית. הבנו שקרן עשתה ״תרגיל״ והזהירות שלה כל כך גבוהה שייתכן שהיא לקחה בחשבון שיוצב מעקב ולכן היא ביצעה הטעייה כזו. הערב קרן הצליחה... ואנחנו למדנו והבנו עם מי יש לנו עסק.

יומיים לאחר מכן, יום לפני שובו של הדר לארץ, צוות העוקבים שהיה דרוך ומוכן לכל האפשרויות, זיהה את הרכב של חברתה של קרן יוצא מהמושב בשעת ערב. תוך מספר דקות זוהתה קרן נוהגת ברכב. בשלב זה הביטחון של קרן היה גבוה והיא הייתה בטוחה ששוב התרגיל שלה הצליח. קרן נסעה ישירות למפגש עם הגבר שאיתו היא מנהלת רומן, השניים ישבו במועדון, אכלו ושתו להנאתם, ואת הערב סיימו במלון דירות באחד מערי השרון. השניים בילו מספר שעות ולקראת השעה שתיים בלילה שבה קרן למושב.

סרט וידאו ארוך ואיכותי היה ברור וחד משמעי, לא ניתן היה להביא הוכחה ברורה וחזקה יותר לקיום הרומן של קרן. הדר שב לארץ, קיבל את ממצאי החקירה והלך לקבל את החלטותיו. הדר ציין שהעובדה שחברתה של קרן, שהינה בת בית בביתם סייעה לקרן באופן כל כך אקטיבי הפתיעה אותו. לתסריט כזה הוא לא ציפה.

הקאמבק הענק של סלון כלות חתונה לבנה 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו