בטי נעים שרם בת 45 מגן יבנה, אמא לארבעה ובעלת תואר שני בהיסטוריה וחינוך. כיום בטי מורה לתטא היליניג ונטורופתית מוסמכת המטפלת בשיטה ייחודית שפיתחה "מהפנים אל הפנים"– ריפוי דרך הרגש.

השבוע יצא לאור הספר הראשון פרי יצירתה, הכל אפשרי בקלות ובפשטות. בין דפי הספר ניתן להתרשם ממידע ושיטות לשינוי לטובה בחיינו בקלות ובפשטות.

במשך 18 שנים לימדה נעים היסטוריה וכיהנה כמחנכת בבית ספר תיכון. בגיל 40 במסגרת שנת השבתון, החליטה בטי ללכת ללמוד נטורופתיה, כדי להעשיר את עולמה בכל הנוגע לאורח חיים בריא, תזונה בריאה והעצמת הנפש.
"לאחר ארבע שנות לימודים, הרגשתי איך הגוף שלי והנפש שלי הולכים ומתחזקים מפעם לפעם", מספרת, "החלטתי להתחיל לטפל באנשים, הרגשתי שייעודי כמורה הסתיים ושעלי להמשיך בדרכי, לעזור לאנשים לחיות חיים טובים יותר עבור עצמם".

היום ניתן למצוא את בטי, יחד עם מלוא האנרגיה החיובית שהיא מפיצה, מעבירה בגן יבנה את הקורס הכל "אפשרי בקלות ובפשטות", קורס חוויתי שעוזר לאנשים ליצור שינוי לטובה בחייהם בקלות ובפשטות.

מהי תטא הילינג ומתי התחברת לתחום?

כחלק מהרצון שהפך למעין צורך להמשיך את לימודי ההעצמה העצמית, בחודש דצמבר 2014 קול קטן קרא לה "ללכת ללמוד תטא היליניג". כך הגיעה בטי למורה מדהימה מנהריה שפתחה בפניה את עולם התטא היליניג. זו שיטת ריפוי שעובדת על שינוי אמונות בתת מודע, שיטה שבאמצעותה ניתן ללמוד איך ליצור את המציאות שאנו רוצים עבור עצמנו.

"יש הרבה אנשים שיודעים מה הם רוצים ולאן הם רוצים להגיע, הם פשוט הולכים לאיבוד בדרך, מחשבות, פחדים, אמונות, כל אלו מסיתים את האדם מהדרך שלו ומרחיקים אותו מייעודו".

"בתטא היליניג למדתי להבין מהם הפחדים שלי, האמונות החוסמות שלי ובעיקר מהם הרווחים שלי ממי שאני היום, למדתי איך להתעצם, לצמוח ולגדול מבלי הפחדים והאמונות המעכבות שלי, למדתי להיות הגרסה הטובה יותר של עצמי, התחלתי לראות את מה שהיה חבוי בי ולא יכל לצאת החוצה כי כל פעם שרציתי להוציא את השאיפות שלי הגיעו הפחדים, המחשבות והאמונות ודאגו טוב טוב להחזיר את השאיפות שלי לתא האיחסון."

במהרה החלה בטי לעסוק כמטפלת בתטא היליניג, "התחלתי לראות את השינוי באנשים קורה בקלות ובפשטות, ראיתי ניסים ונפלאות, אנשים שקיבלו את חייהם במתנה, שזימנו זוגיות נכונה, אנשים שחוו ריפוי ממחלות, אנשים שהביטחון העצמי שלהם התחזק, שסלחו לעצמם ולסביבה שלהם והפכו להיות אנשים בגרסה הטובה יותר של עצמם."

מה הביא אותך לפיתוח שיטת "מהפנים אל הפנים"?

"החלטתי לנסוע לרוסיה ללמד את השיטה והפעם לחזור לארץ כמורה. היום אני מעבירה קורסי תטא היליניג בגן יבנה ואני מזמינה כל אדם, כל איש ואישה שרוצים לחוות בחייהם ניסים ונפלאות, שרוצים ללמוד לחיות באופן רגוע, מאוזן ושליו יותר, אנשים שרוצים להיות בריאים יותר, טובים יותר לעצמם, לילדיהם ולבני הזוג שלהם, כי שאתם אוהבים את עצמכם אתם אהובים בכל מקום מול כל אדם."

"כשחזרתי לארץ קיבלתי מבורא עולם את השיטה הייחודית "מהפנים אל הפנים", דרך עיסוי פנים אני מקבלת את המסר הנכון והמדויק עבור אותו אדם, המסר תמיד יהיה המסר שהאדם זקוק לו כדי ליצור את השינוי בחייו. לא מדובר בקריאת עתידו של האדם, אם כי זיהוי הדבר המרכזי בחייו נכון לאותה נקודת זמן בה הוא הגיע אלי ומשם מתחיל בטיפול. אני משלבת בין גוף לנפש מתוך אמונה בנפש בריאה בגוף בריא."בימים אלו יצא לאור הספר הראשון שלך "הכל אפשרי בקלות ובפשטות", תני לנו טעימה קטנה

את הספר ניתן למצוא בחנויות הספרים וכן. הוא מתאים לכל אדם שרוצה להעניק לעצמו מעט רוח, אהבה, שפע, איזון, שלווה ואומץ.

"הספר מלמד איך להגשים את המציאות, איך להביא את השפע לחיים בקלות ובפשטות. לפני שנים רבות הבנתי שיש בי אמונה ואומץ לחיות את החיים בצורה הגבוהה ביותר, הבנתי שהגעתי לעולם הזה כדי להגיד משהו, כדי להפיץ משהו אבל לא הייתי ברורה, עדין לא הייתי בתזמון האלוהי שלי ולכן עזבתי את כתיבת הספר בצד, הבנתי שאני עוד לא משופשפת עוד לא עברתי את הדרך שתביא אותי לתזמון שלי, הרגשתי שיש לי עוד קצת לעשות."

"בחודש יולי 2016 התחלתי ללמוד קורס נוסף בתטא היליניג " משחק החיים". במסגרתו ביצעתי תרגיל בתזמון אלוהי, כך ראיתי את עצמי מחזיקה ספר בשם הכל אפשרי בקלות ובפשטות, מחברת הספר בטי נעים שרם, ראיתי אפילו את התאריך של האירוע 15.10.2017. זה היה מפתיע, מרגש ולא צפוי. קסם".

"לאחר מספר ימים החלטתי לאחוז בשתי ידיי את המתנה שקיבלתי מבורא עולם, אז נכנסתי לחדר העבודה שלי, פתחתי את המחשב, כתבתי את הכותרת של הספר ומכאן הכל התחיל לזרום. מפעם לפעם הכל התבהר לי יותר ויותר, הפחד התמוגג ובמקומו נכנסו ההשראה, השמחה, ההתמדה והמוטיבציה."

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים מהיום?

"אני רואה את עצמי כמותג לשיטה הכל אפשרי בקלות ובפשטות, מלמדת עשרות אלפי אנשים לחיות על פי השיטה, מכשירה מטפלים בשיטה ומפיצה אותה באהבה".

הטיפ הקטן של בטי לחיים טובים יותר:

כל יום תבחרו להיות טובים יותר עבור עצמכם, כל יום תודו לעצמכם, לסביבה שלכם, כל יום תעשו משהו בדרך אחרת, לעולם אל תחזרו באותה הדרך כי התוצאה תהיה אותה תוצאה, תחשבו יצירתי והתוצאה תהיה יצירתית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו