מכבי אשדוד/באר טוביה ממשיכה בעונת הרכבת הרים שלה, לצד תקופות של רצף הפסדים גדול, הקבוצה מציגה תקופות של כדורסל טוב ואיכותי עם ניצחונות גדולים. אחד מהם היה אמש (ב') מול בני הרצליה באשדוד, עם 84-68.

אחרי התבוסה לחולון במחזור הקודם היה חשוב לאשדוד לחזור לנצח, בטח בבית. וזה קרה ובגדול. אשדוד רשמה בעקבות הניצחון אמש על הרצליה, ניצחון רביעי מחמשת המשחקים האחרונים.

החבורה של מאיר טפירו, שעד לא מזמן הסתכלה למטה בחשש לעבר הקו האדום, כבר חולמת על מקום בשמינייה הראשונה. 

"זה ניצחון שהושג עם הרבה מאמץ", אמר מאמן אשדוד, מאיר טפירו, "אנחנו בתקופה טובה ובקו עלייה. פרסטון נואלס נפצע וכנראה סיים את העונה, באנו לפני שבוע לחולון למשחק קשה וחטפנו בראש.

רצינו להראות שזה היה חד פעמי ואני שמח שהראנו אופי וניצחנו. לא קל לנצח שוב קבוצה שניצחנו רק לפני שבועיים, אני שמח שהחבר'ה באו מרוכזים ועשינו ניצחון גדול. המטרה שלנו עכשיו היא קודם כל ליהנות. אנחנו רואים את השחקנים הישראלים מתפתחים ואני חושב שהם יהיו שחקנים טובים בכדורסל הישראלי.

זו פלטפורמה טובה בשבילם, אנחנו רואים שהם גדלו וצמחו. הם באים ונהנים בכל משחק, אנחנו משחקים כדורסל הרבה יותר טוב מתחילת העונה ואני שמח מאוד כי זו הייתה אחת המטרות שלי.

ננסה לאסוף כמה שיותר ניצחונות במחזורים הנותרים ואם תהיה אופציה, אז כמובן שנילחם על הפלייאוף, כרגע המטרה היא להמשיך להשתפר".

יפתח זיו רשם ניצחון שני החודש על קבוצתו אשתקד: "הרגשתי טוב, חשבנו שהיום יהיה שונה  מהמשחק הקודם פה נגדם, אבל באנו ורצנו עוד פעם. הסטטיסטיקה שיצאה לי? נחמד, לא יותר.

יש לנו עוד דרך ארוכה ואנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה. בשבוע שעבר קצת פיקששנו בחולון בלי פרסטון (נואלס), אני שמח שיצאנו מזה היום.

אנחנו מסתכלים רק למעלה ומכוונים לפלייאוף, אנחנו עוד קצת רחוקים, אבל הכל פתוח ויש עוד מספיק משחקים".

צילום ארכיון: איציק בלנציקי, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו