חברת לואי ויטון תובעת ארבעה זייפני תיקים על סך 400 אלף שקלים, בסוף השבוע שעבר הוגשה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב תביעה על ידי עוה"ד ליעד וטשטיין ואופיר לבנת, המייצגים את החברה בארץ, כנגד הנתבעים מאשדוד שלחלקם מעבר לדוכנים בשוק יש גם חנויות בעיר של נעלים ותיקים.

על פי כתב התביעה, בעקבות שיתו"פ עם המשטרה נחשפו כמה סוחרים העוסקים ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי לואי ויטון מזויפים, כאשר בחלק מהמקרים מדובר במפרים סדרתיים שזו אינה הפעם הראשונה שהמשטרה פושטת על בתי העסק שלהם.

"החברה משקיעה מאמצים ומשאבים רבים ברחבי העולם ובישראל על מנת להיאבק בשיווק מוצרים מזויפים הנושאים את סימני המסחר שלה. מדובר במאבק גלובלי וחוצה יבשות", נכתב. 

בין השאר, במסגרת התביעה התבקש בית המשפט להורות לנתבעים להעביר ללואי ויטון את כל מלאי המוצרים המזויפים המצוי בידם וכן להעביר דו"ח מפורט בצירוף תצהיר ובאישור רו"ח בו יפורטו כמויות המוצרים המזויפים שיובאו או נמכרו על ידם, הסכומים אשר התקבלו עבורם, מועדי המכירה וזהות הרוכשים.

בתביעה נכתב כי סכום התביעה, עומד על סך של 400 אלף שקל אך לואי ויטון שומרת לעצמה את הזכות לתקן אותו על פי המידע שיימסר לה מהנתבעים או על פי מכפלת סכום הפיצוי במספר הפרות זכות הקניין שבוצעו.

במסגרת קשר ישיר של החברה עם יחידת הקניין הרוחני של המשטרה לאחרונה, בעקבות פעילות של היחידה, נחשפו כמה סוחרים העוסקים ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי לואי ויטון מזויפים, והוחלט לתבוע אותם.

צילום ארכיון: בועז רענן (למצולמים אין קשר לכתבה)

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו