לקראת השעה 21:00 מבוגרים וצעירים , הורים וילדים עמדו  בכניסה  לאולם והמתינו לפתיחת הדלתות בברמוזה .  מארגני הפסטיבל שפשפו את עינייהם ומתקשים להאמין שזה קורה . 

ההתרגשות  במהלך כל היום עלתה ודחקה את הפחד שהיה בבוקר , החשש שתושבים לא יגיעו למופעים . מרובע  לרובע וממופע למופעה השמחה  עלתה .

הדלתות נפתחו, הכיסאות התמלאו והמופע התחיל , אט אט נכנסו עוד ועוד צופים , המעברים כבר מלאים ויש גם את אלה שעמדו ממש כבר בכניסה ועל קצות אצבעות רגליהם,  מנסים להתרומם ולהביט על המופע של הכישרונות הצעירים של העיר שהציג מעיין קולאז' היתולי של כוכבי ברמוזה, שהציגו מגוון  קטעים מתוך: "ראיון עבודה", "הלוויה חורפית", "פקחים וחבלנים", "חנות קטנה ומטריפה", "מחכים לגודו", "בייבי מוצארט", "חיים בסרט" וקטעי סטנד-אפ מאת מישל וגבי גולן. מנחה: לנין קומיקאי ללא הפסקה. בימוי: מירב אלבז ואלירן לוטטי. בתאטרון ברמוזה.

הקהל לא נותר אדיש וצחק  ללא הפסקה , מחיאות הכפיים הרעידו את האולם . אחד המופיעים בערב בברמוזה היה מישל סבח, סטנדאפיסט לקוי ראיה בעל תעודת עיוור שיודע לצחוק על מה שהחיים נתנו לו ועל כל השאר. סטנדאפ שנון, חכם וללא גסויות.‎

צפו בקטע שהעלה מהסטנד אפ שעשה אמש בברמוזה:

 ללא ספק היום הראשון שכלל מופעים במספר רובעים בעיר סיפק את אשר הובטח   במסע הפרסום היוצא דופן הייחודי שנראה כאן לאחרונה ובכלל זוכה לשבחים גם ברמה הארצית.

פרינג'סטייל- הם בהחלט ימים של שמחה באשדוד!

לתוכנית המופעים המלאה כנסו כאן!

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו