פולה רווח, מאמנת כושר ותזונה, ספורטאית בנבחרת ישראל לפיתוח גוף, נשאלת לעיתים: "אז בתחרות, את צריכה להרים משקולות?" פולה עונה בחיוך: "בתחרות... אף אחד לא מרים שום דבר. התחרות, היא בעצם כמו תחרות יופי – תחרות יופי של ספורטאים וספורטאיות המציגים לראווה מראה אסטטי, יופי, כריזמה, וכמובן גוף אתלטי, שרירי וחטוב. התחרות בעצם נבדלת מתחרויות יופי אחרות בפוזות שעל המתחרים להציג, מדובר על פוזות ייחודיות לכל קטגוריה, תנועות גוף אשר מדגישות את מראה השרירים, סימטריה ופרופורציה ולכל קטגוריה דרישה אחרת לפוזינג ולמופע ראווה בהתאם למסת השרירים הנדרשת לאותה הקטגוריה".


פולה רווח מזמינה את הקהל הרחב להגיע להרצאה בתחום התזונה והכושר אשר תתקיים ביום שני הקרוב 27.3, ולסדרה נוספת של הרצאות על כושר, תזונה, תוספי תזונה, ירידה בהיקפים, ובעצם כל מה שמעניין לדעת את המתאמן הממוצע. סדרת הרצאות תתקיים לאחר פסח באשדוד ובגן יבנה. פרטים נוספים בוואטסאפ 052-5051929 ובעמוד הפייסבוק POLA REVACH OFFICIAL

פולה רווח מאמינה בפוטנציאל של כל אחד ואחת, ומאמינה בכל הלב, שבעזרת תוכנית אימונים ותזונה מסודרים, ניתן לכבוש כל יעד וכל מטרה. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו