דניאלה גדלה והתחנכה באשדוד ומעבר לזה שהיא זמרת גדולה עם עתיד זוהר, היא גם בחורה שנראית ממש טוב ואולי ראיתם אותה פה ושם בולטת ומככבת בכמה מדורי רכילות. היא למדה בבית הספר מקיף ח' ונמצאת בזוגיות צמודה עם הצלם המוכשר מאשדוד טל אביסר.

היא התחילה לשיר כבר מגיל קטן בלהקות עירוניות בעיר אשדוד בניהולו של יעקב בן שבת ובלהקת בית הספר ותמיד בלטה בגלל יכולותיה הווקאליות- זמרת סופראן שנראית כמו כוכבת נוצצת.

כשהייתה בת 18 התקבלה ללהקה צבאית ושירתה בלהקת פיקוד דרום. מיד לאחר השחרור הלכה לאודישנים של התוכנית "הכוכב הבא"- העונה הראשונה של הגרסה החדשה ל"כוכב נולד" בה שפטו: אייל גולן, רני רהב, ריטה וצביקה הדר ועברה הרבה שלבים, הגיעה עד לשידור החי של שלב המסך.


התבאסת שלא זכית בתוכנית?
"לא ממש. ראיתי את זה כעוד מקום להתפתח וכחוויה ללמוד ממנה. בדיעבד אני מבינה שהייתי עוד צעירה ומאז למדתי עוד הרבה והתפתחתי. מעבר לזה, מלהק ראה אותי בתוכנית הזו והזמין אותי לאודישנים של תוכנית אחרת בשם "ישנן בנות" של דנה אינטרנשיונל בערוץ 24 שם הגעתי לשלב חצי גמר ונורא התלהבו ממני".

מה קרה אחר כך?
"רציתי להגדיל את הידע שלי בכל הנוגע לאמנויות במה ועשיתי מכינה בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין שמשלב יחדיו שירה ותיאטרון. מאוד רציתי להמשיך מצד אחד- קיבלתי המון בטחון, תובנה שאני מכורה לבמה וכלים לחיים ומנגד זה דווקא עזר לי להתמקד במה אני רוצה לעסוק והחלטתי ללכת על כל הקופה בתחום השירה".

היום את זמרת ליווי של המאסטרו הגדול צביקה פיק! איך זה קרה?
"צביקה פיק היה שופט באחת התוכנית "ישנן בנות". אחת המתמודדות שהייתה איתי בתוכנית שמעה שהוא מחפש זמרת קבועה איתו להופעות והיא תיווכה בינינו. הגעתי לאודישן ספונטני מולו, שהתקיים בבית קפה בתל אביב ומיד הוא ביקש ממני להתכונן להופעה שהתקיימה כחודש לאחר האודישן. היום, אני מופיעה איתו ברחבי הארץ כבר כשלוש שנים יחד עם עוד שתי זמרות ליווי נוספות. אין סיכוי שאני מפספסת הופעה איתו, זה כיף גדול, אני לומדת ממנו המון ומעבר לזה, בכל הופעה הוא מפרגן לי ואני מבצעת שיר של עופרה חזה ז"ל: "גבריאל" שאני מאוד מחוברת אליו".

עופרה חזה החדשה
בין אם במקרה או שלא, עוד לפני שהחלה להופיע עם פיק, סומנה דניאלה בר בתור "עופרה חזה הצעירה". כבר מגיל מאוד צעיר כשהייתה שרה היו פונים אליה לאחר מכן וזורקים לה מחמאות על כך שקולה מרגש, מצמרר וחדר היישר ללב.

רוצים לשמוע אותה שרה כבר, נכון? בבקשה:

מה עם חומרים מקוריים? יש לך כאלה?
"יש לי כמה דברים שאני כותבת, בעיקר באנגלית. לא ממש עבדתי על הלחנה או ששמתי דגש על לפתח קריירת סולו עד לאחרונה. הבנתי שיש לי 'טיימינג' טוב עכשיו והמון ניסיון יחסית לגילי הצעיר על הבמה, כך שאני רוצה לנסות להשקיע קצת ביצירה משל עצמי ומקווה שזה יתחבר ויצליח".

אז את מתפרנסת מלשיר?
"עוד לפני הצבא שרתי בחתונה של דודה שלי של וויטני יוסטון- I will always love you, כשהייתי בת 15 וכבר מאז התחילו להזמין אותי לחתונות כאלה ואחרות, זה ממש עבר מפה לאוזן. תמיד אהבתי לשיר באנגלית, במיוחד שירים כאלה, קלאסיים ומרגשים, זה גם משתלב ממש טוב עם גוון הקול שלי ולמזלי אין לי מבטא ישראלי כשאני שרה ומדברת באנגלית. בימים אלו פתחתי ממש דף עסקי בפייסבוק ואני מקדמת את כל הנושא הזה. כבר פנו אליי ונסגרו כמה חתונות בחודש יוני ואני מאוד מתרגשת מהבחירות המוזיקליות לכניסה לחופה או לריקוד הסלואו".

בואו להקשיב לביצוע שלה לשיר "גבריאל" מתוך המופע עם המאסטרו צביקה פיק:

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו