בקבוצת אדומים אשדוד רוצים ליגה ב'. בכל מחיר. בקבוצה עשו הכל לאורך כל העונה ובעיקר בקיץ בכדי לסיים את העונה בליגה ב' בסופה.

הקבוצה הגיעה ליישורת האחרונה במצב טוב, שהכל תלוי בה וכנראה יקבע במשחק העונה מול מכבי קרית עקרון על כל הקופה במחזור האחרון. בתווך יש להם דרבי מול בני אשדוד שבוודאי תנסה לקלקל את העלייה.

בכדי להשלים את המשימה, גייסו בקבוצה דרך אוהדים ומקורבים סכום שנושק ל- 40 אלף ש"ח בכדי להשלים את המשימה. הקבוצה נקלעה לקשיים כלכלים מסוימים והבינה שאם ברצונה להשלים את המשימה היא זקוקה לגיוס תקציב נוסף.

כזכור בקיץ, הוחתם פיני עייש כמאמן ושחקנים רבים הגיעו במשכורות גבוהות הרבה יותר מהממוצע בליגה ג', הכל תוך מטרה אחת לעלות ליגה.

כאמור, בשבועות האחרונים חששו בקבוצה שהנטל הכלכלי והקשיים יחבלו בסיכויי הקבוצה לעלות ליגה, ועשו הכל בכדי לגייס תקציב נוסף.

רז בנימין דובר הקבוצה כתב בעמוד הפייסבוק של הקבוצה: "מה שאוהדי הקבוצה תרמו במשך 48 שעות לא יכול לקרות גם בקבוצות בליגת העל.

אנשים תרמו כסף בסכומים שונים כל אחד כמה שרוצה ויכול. זה כסף שחשוב לקראת המשחקים האחרונים שלנו וזה רק מראה כמה הקבוצה הזאת היתה חסרה לאנשים ובעיקר חשובה להם . נשאר לי רק להצדיע להם ולהגיד להם תודה. המילה משפחה בהפועל אדומים זה לא סיסמא".

ישנם גורמים בעיר שטוענים שהקבוצה עדיין בקשיים כלכליים קשים וגם הכסף שגויוס לא יעזור, אלא שבאדומים אשדוד הגיבו על הטענות ואמרו: "מדובר באנשים שכולם יודעים מי הם, בעלי אינטרס בכדי לקלקל את העלייה של האדומים, אבל זה לא יעזור, ניפגש בליגה ב'", אמרו באדומים.

צילום: מדיה האדומים אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו