שחקניה הצעירים של מ.ס אשדוד מבוקשים. גם בארץ וגם בחו"ל. אחרי מיכאל אוחנה וניב זריהן שנמכרו לב"ש ואל חמיד שמעניין מאד את מכבי ת"א. 

גם אור אינברום וגדי קינדה על הכוונת. צמד שחקני אשדוד נמצא במעקב של כמה קבוצות מחו"ל וגם של קבוצות בארץ, בעיקר הפועל ב"ש.

במשחק ביום שני מול הפועל כפ"ס, צפו במשחק סקאוטים מקלאב ברוז' הבלגית, קבוצתו של ליאור רפאלוב, שעקבו אחרי אינברום וקינדה.

לגבי אינברום, גם ב"ש מאד רוצה את השחקן שהיא עשויה ללחכת גם על חברו, גדי קינדה. 

אינברום כבש שני שערי ליגה ובישול ב-21 הופעות ובסה"כ רשם 1363 דקות ליגה. מעבר לכך הוא הבקיע שני שערים במפעלי הגביע השונים.

במ.ס אשדוד יודעים שהשניים יהיו מאוד מחוזרים בקיץ. בקבוצה מעדיפים כי הם ייצאו לאירופה ולא לקבוצה אחרת בישראל. 

בין ברקת וג'קי בן זקן יש קשר עסקי טוב מאוד ופרט לאינברום בכר עוקב גם אחרי צמד הבלמים, חאתם אל חאמיד וניר ברדע. אל חאמיד מושאל מגנט ועל פי מקורבים לשחקן הוא לא מעוניין לחזור לבלגיה בעונה הבאה שגם מכבי ת"א בתמונה.

לגבי ברדע, מדובר בבלם בן 21, שמאוד הרשים אנשי באר שבע במהלך המשחק בין 2 הקבוצות לפני שלושה שבועות.

מבחינה מקצועית, באשדוד לא אהבו את היכולת במשחק מול כפ"ס, בעיקר לא במחצית הראשונה, "היינו צריכים להפסיד את המשחק הזה, ללא ג'רפי", אמרו בקבוצה. באשדוד מצד אחד לא מרוצים מהיכולת, אך הנקודה שאשדוד השיגה מעלה אותה ל- 29 נק' ובקבוצה מאמינים שעוד ניצחון אחד ישאיר את הקבוצה סופית בליגה.

לגבי ג'רפי, חרף היכולת הטובה שלו והעובדה ששמר משחק 11 בליגה על שער נקי, הוא לא הוזמן לנבחרת ובאשדוד בטוחים שהזימון יגיע. "בסופו של דבר אי אפשר יהיה להתעלם מהיכולת שלו, הוא השוער הישראלי הכי טוב בליגה", אמרו באשדוד.

"ללא הוא (ג'רפי), היינו במצב הרבה פחות טוב בליגה", ציינו בקבוצה. 

לגבי פרשת "סרט הקפטן", באשדוד מאמינים כי הפרשה חוסלה, טום בן זקן הקפטן המקורי הודח מהתפקיד רגע לפני המשחק' מול כפ"ס והסרט הוענק לאל חמיד. ההחלטה הייתה של בן שמעון, כאשר המאמן לא אהב את ההתנהלות של בן זקן בכמה מקרים.

באשדוד מאמינים שכבר במשחק הבא מול אשקלון אם לא יהיו מקרים חריגים, בן זקן ישוב להיות הקפטן של הקבוצה.

צילום: טל אקוקה, מ.ס אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו