מדובר בסקייטבורד חשמלי שיכול להגיע עד מהירות של 13 קמ"ש ויש לו סוללה שיכולה להספיק לנסיעות של 15-25 ק"מ. רבים בקרב בני הנוער נדלקו על המכשיר אשר נחשב לזול וקטן יותר מאופניים חשמליים, אך הייעוד שלו יחסית דומה.

השימוש בכלי די פשוט - על מנת לנסוע קדימה יש לנטות עם כף הרגל קצת קדימה. כדי לנסוע ימינה יש לנטות קדימה רק את הרגל הימני וכדי לפנות שמאלה יש לנטות קדימה רק את הרגל השמאלי. אם נלחץ את שתי כפות הרגליים כלפי מטה, נוכל להגביר את מהירות הנסיעה. בחלק העליון של ההוברבורד יש משטח גומי נגד החלקה.

מספר טיפים לנסיעה בטוחה על הוברבורד

  • יש למקם את הרגליים כמה שיותר צמוד לדפנות.
  • בפעמים הראשונות, יש להיעזר בחפץ או חבר כאשר עולים על ההוברבורד.
  • יש לרדת מההוברבורד ע"י רגל אחורה ובשום אופן לא רגל קדימה.
  • אין לעשות פניות חדות במהירות גבוהה.
  • יש לעבור על הוראות שימוש ובטיחות שמגיעות עם הכלי.
  • השתמשו בקסדה אשר תגן עליכם במקרה של נפילה.

בשוק מגוון דגמים וכעת נציג לכם כמה מהם שאושרו ע"י משרד התחבורה ומכון התקנים:

 

הוברבורד TW01 של בנדא

הוברבורד קומפקטי עם גלגלים של 6.5 אינץ', מנוע 700 וואט וסוללה חזקה מבית סמסונג שמאפשרת לנסוע איתו למרחק של 20 ק"מ. הוברבורד TW01 כולל בלוטוס לשמיעת מוסיקה ונורות LED לבטיחות הנוסע בשעות החשיכה.

מחיר: 1,349 ₪, לפרטים ורכישה

 

הוברבורד Fly EC Wheels HB10

הוברבורד HB10 מתבלט במיוחד בזכות הצמיגים הגדולים שלו – 10.3 אינץ'. מדובר בגלגלים מתנפחים, ניתן לבחור מבין כמה עיצובים מגניבים והיצרן מבטיח כי הצמיגים עמידים מספיק נגד תקרים. הדגם מגיע עם מנוע 700 וואט ומרחק נסיעה של 20 ק"מ. כמו הדגם הזול, גם הוא כולל בלוטוס ונורות LED לבטיחות מרבית בלילה.

מחיר: 2,199 ₪, לפרטים ורכישה

 

הוברבורד Cruiser של ארטוס

הוברבורד מעט עוצמתי יותר עם הספק מנוע של 800 וואט, גלגלים בגודל 8.5 אינץ' וסוללה מבית LG שיכולה להספיק לנסיעות עד 25 ק"מ. המכשיר מגיע למהירות 13 ק"מ, אך ניתן להגביל את המהירות באמצעות האפליקציה. הוא כולל רמקול בלוטוס מובנה ותאורת LED לנסיעות בלילה.

מחיר: 2,490 ₪, לפרטים ורכישה

 

אתר No Risk מאפשר להזמין הוברבורדים מאושרים ולקבל משלוח באשדוד בתוך 3 שעות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו