מ.ס אשדוד מרוצה ומאושרת, הקבוצה מגיעה לפלייאוף התחתון שהיא במומנטום נהדר וזקוקה לעוד 3-4 נק' בכדי להבטיח את הישארותה, שכבר בשבת היא פוגשת את הפועל כפ"ס למשחק בית באשדוד.

"במחזור הקודם גנבו לנו נקודה, אתמול גנבנו שתיים", אמר בחיוך אחד משחקני הקבוצה. במועדון החמיאו על משחק טקטי שהקשה מאוד על המלאבסים להגיע למצבי הבקעה. מיקי סירושטיין, חאתם עבד אלחמיד וניר ברדע שוב זכו לשבחים על משחק הגנה טוב.

בעקבות הניצחון על פ"ת, אשדוד סיימה את הפליאוף במקום ה-9 מה שיזכה אותה במשחק בית נוסף בפלייאוף התחתון. באשדוד היו מרוצים שאת הפועל ת"א, קבוצה שמושכת קהל רב היא תארח בביתה.

באשדוד כבר מתחילים לחשוב על העונה הבאה, ונראה שהאדם החשוב ביותר הוא המאמן רן בן שמעון שבאשדוד ירצו בוודאי להשאיר לעונה נוספת.

ג'קי בן זקן ורן בן שמעון צפויים להחליט בשיחה שיערכו בקרוב להמשיך את הקשר לעונה הבאה. בן שמעון שמרוויח כ-50 אלף שקל נטו לחודש, מעוניין להמשיך לעונה נוספת וכך גם בן זקן ולכן נראה שאם אשדוד תצבור עוד מספר נקודות ותבטיח בוודאות את ההישארות בליגה, הצדדים יסגרו על חוזה לעונה נוספת. אגב, בן שמעון ובן זקן עדיין לא נפגשו בבית הסוהר והשיחות ביניהם מתנהלות בטלפון.

"אשדוד השיגה 7 מ- 12 נק', שהנקודות היו מול חיפה ומכבי פ"ת, שתי קבוצות פלייאוף עליון, סגנון המשחק והגישה מראים שבן שמעון הוא האיש המתאים לאשדוד", אמרו בקבוצה.

כל הצוות המקצועי עשוי להישאר יחד עם בן שמעון, גם רוני אוואט העוזר כמובן. ואלעד אשכנזי הפסיכולוג ספורט שבן שמעון הביא אותו לאשדוד.

אחת המשימות הראשונות שתהיה לבן שמעון אם יישאר, תהיה הבטחת הישארותו של דן ביטון לעונה נוספת. בן שמעון מאוד מחזיק מביטון, אותו לא הכיר קודם לכן.

 על פי הסכם ההשאלה שלו, יש לאשדוד עונה נוספת לקבל אותו בהשאלה ובסיומה היא תוכל להחליט אם לרכוש את כרטיסו תמורת מיליון שקל בלבד.

יהיה מאוד מעניין לראות האם אשדוד תסכים לוותר עליו אחרי שהוא השתלב כל כך טוב וכאמור יש לאשדוד בכלל אופציה שהיא רוצה לממש לרכוש אותו.

"יש בין ג'קי לבין משפחת ברקת מערכת יחסים מאוד מיוחדת ולכן אם באר שבע תרצה את ביטון בחזרה, לא ברור כיצד זה ייגמר", אמרו באשדוד.

בגזרת הזרים זה נראה כי רק קרלו ברוסיץ' ימשיך עונה נוספת. גיורגי בטאייב עשוי ככל הנראה להיות מושאל, שאר הזרים כנראה לא ימשיכו.

לצערה של אשדוד, על שמחת הניצחון העיבה התקרית עם החלוץ לוסיו שאיחר למשחק, הודח מהסגל ויעמוד לוועדת משמעת.

הברזילאי ביקש לא לנסוע עם הקבוצה מאשדוד אלא להגיע ישירות לאצטדיון, וקיבל אישור להגיע ב-16:15. אלא שלוסיו איחר ב-10 דקות להתכנסות והמאמן רן בן שמעון החליט בו במקום להוציאו מהסגל.

אשדוד נותרה אם כך ללא חלוץ טבעי על הספסל (סנדרו גוטאל לא בסגל, דולי מנגה שאותו מתכוון בן שמעון לתפקד בחוד נעדר גם הוא בגלל פציעה) ורק שישה שחקנים מחליפים במקום שבעה.

גם השחרור של הקשר הברזילאי, אלאן וויגור, חברו של לוסיו, לא מצא חן בעיני לוסיו, שהכיר את וויגור ושיחק איתו בברזיל, וקיווה כי ימשיך איתו באשדוד עד סיום העונה.

בשבוע שעבר עמד השחקן בפני ועדת משמעת פנימית ונקנס בסכום של אלף דולר על כך שעזב בכעס את ספסל הקבוצה בדקה ה-90 במשחק מול הפועל באר שבע בשבת שעברה. לוסיו הביע התנצלות בפני המערכת וכאמור נקנס רק באלף דולר.

כמו כן, בהתאחדות לכדורגל לא אהבו לשמוע על כך שרן בן שמעון שריצה מול פ"ת את משחקו האחרון בעונש הרחקה, העביר את התדרוך לשחקנים שלו לקראת המשחק מול מכבי פ"ת. נגד מאמן אשדוד צפויים להינקט צעדים נוספים.

על פי התקנון, מאמן מורחק אינו רשאי להיכנס לחדר הלבשה לפני המשחק ובמהלך המחצית על מנת לתדרך את השחקנים. כעת בהתאחדות שוקלים האם להעמיד לדין את בן שמעון, מה שעלול לגרום לו עונש הרחקה נוסף.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו