אוהבים להתפנק בבתי מלון? אוהבים את ארוחות הבוקר המפנקות של בתי המלון? מנכ"ל מלון ווסט אשדוד, יניב אדיבי, בעל ניסיון ארוך שנים בניהול, מלונאות וקלינאריה מביא את הבשורה הכי מיוחדת בארוחת הבוקר לעיר אשדוד...
במלון 'ווסט' בעיר אשדוד הבינו את האהבה הגדולה של הישראלים לארוחות הבוקר במלונות והחליטו לעשות מהפכה חיובית במטבח עם בראנצ' ייחודי מידי ימי שני- שישי, בין השעות 10.30-14.00.

כולנו יודעים שישראלים אוהבים ארוחות בוקר של מלונות ולכן ב'ווסט' החליטו לקחת את ארוחת הבוקר צעד אחד קדימה ולפתוח את דלתות המסעדה לקהל הרחב, זאת לאחר שידרוג משמעותי שמשלב מאכלים ים תיכוניים עם ישראלים ויוונים. לא זאת בלבד אלא שהמקום כולו עוצב באווירה ים תיכונית, החל מהכלים, המוזיקה וכמובן הטעמים והמאכלים.

ארוחת הבראנצ' של 'אנדיב' היא ללא ספק ארוחת "תפר" מושלמת- שילוב של סלטים קלילים, לחמים, מאפים יחד עם תבשילים כמו לזניות, דגים ועוד שמתאימים לארוחת צהריים ועדיין, לא גורמים לתחושת כבדות.


עוד בתוכנית: ממש בקרוב יחלו לקיים במסעדה קבלת שישי מיוחדת עם זמר/ זמרת, ניתן לקיים ב'אנדיב' אירועים החל מבראנצ^ים של אנשים עד לחתונות של עד 140 איש מכל סוג שהוא כמו למשל: סמינרים, בריתות, כנסים וכן קיים במקום חדר vip המכיל עד 15 איש.

ואם כל זה לא מספיק, החל מחודש מאי הקרוב, יורכבו חבילות מיוחדות שיכללו כניסה לבריכה, ארוחות בראנצ' וטיפולים בשילובים שונים ואטרקטיביים.

צילום: חן בוקר

בואו להתרשם ממבחר המנות המיוחדות שמוצעות בבראנצ' החדש: 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו