צילה מיכאלי (32) מאשדוד הפכה בשנים האחרונות לדמות מוכרת בעולם האופנה, בדגש על אופנה למידות גדולות. היא מעצבת בעצמה את הקולקציות, בוחרת את הבדים, עובדת על הגזרות יחד עם תדמיתנית מקצועית וכל התהליך קורה ממש כאן בישראל, תוצרת כחול לבן.

מיכאלי אגב, פרצה לתודעה לפני כשלוש שנים בתוכנית "המיזם" ששודרה בערוץ 2 בה הציגה עם מתמודדים נוספים את המיזם שלה – להיות מעצבת אופנה למידות גדולות ולמרות שלא זכתה בתוכנית פתחה תוך חודשיים את העסק שמצליח עד היום וצפוי לו עתיד גם ברחבי העולם, בימים אלה צילה עובדת הקולקציה השמינית שלה ועל אתר מכירתי בינלאומי בשם: "Sheela".

לפני כשנתיים פנתה לצילה אחת מנשות ההפקה של תוכנית הדוקו וביקשה ממנה לקחת חלק בפרויקט "הפוליטיקה של השומן". בהתחלה צילה סירבה, בעיקר בגלל חששות שמא החשיפה תפגע בה בדרך כלשהי, אולם לאחר שכנועים מטעם ההפקה, שנמשכו מספר חודשים הסכימה לשתף פעולה והערב, יום שלישי, 7.3 בשעה 21.00 ישודר בערוץ הראשון הפרק הראשון מתוך שלושה פרקים בסדרה, שבכולם אגב, תיקח מיכאלי חלק.

ממה יש לך לחשוש? את מצטלמת כל הזמן ומפרסמת תמונות חושפניות בעמודי הפייסבוק שלך...

"חשיפה פיזית זה משהו שמאוד קל לנו לעשות, כמו ללכת לים, להתפשט ולהשתזף בביקיני אבל חשיפה רגשית- מנטלית, לדבר מול מצלמה מהבטן והלב על הדברים שבאמת מעניינים שבדרך כלל מטאטאים מתחת לשטיח – זה משהו שהוא לא פשוט עבורי".

ניסית לרדת במשקל?
"רק פעם אחת? אינספור פעמים. הגוף שלי הפך ל'אקורדיון' כבר מגיל מאוד צעיר מרוב שעליתי וירדתי במשקל. רק מהמחשבה על המילה "דיאטה" אני עולה עוד שני ק"ג. הרבה פעמים אומרים לי שבגלל שאני מקרינה אהבה עצמית, שאני מטופחת ונשית, מכיוון שיש לי חוש אופנה שלא ניתן להתעלם ממנו- פחות מתעסקים במראה החיצוני גדול המימדים שלי ומייחסים חשיבות גדולה יותר ליופי שבי, לזה שאני נשית וסקסית ומעבר לכל זה- נשמה גדולה מעבר לגוף".

צפו בפרומו לתוכנית:

תני לנו טיזר, במה עוסק הדוקו בהקשר לך?
"אני לא יודעת במה העורכים בחרו להתמקד, היו לנו מעל חמישה ימי צילום מלאים, מה גם שמלבדי משתתפות עוד שבע נשים וזמן הפרקים מוגבל. דווקא משום כך, אני מצד אחד מאוד נרגשת ומנגד מעט חוששת, אבל מה שהניע אותי מההתחלה ומלווה אותי גם עכשיו זו הידיעה שהחשיפה האישית שלי, ניסיון החיים, החוויות שעברתי והזיכרונות מצליחים לגעת באנשים ויכולים להועיל לנערות בפרט ואנשים בכלל שמתמודדים עם אותם הדברים שאני חווה עד היום".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו