"בחרי בעצמך, בחרי לאהוב את עצמך כמו שאת, מגיע לך." אמרה נורית טופז ממובילות מעגל הנשים של תנועת אשדודים, על במת הפאב שהיה מלא עד אפס מקום באשדודיות ואשדודים שהגיעו להיות חלק מערב מרגש, אמירה נשית ברורה, זרקור ובמה ליצירה מקומית, תרומה והמון אהבה בין אדם לאדם. 

הקהל הרב שפקד את הפאב נהנה מרצף הופעות ובניהן חנה גור בהופעה מחשמלת ואנרגטית, אלמוג שור בסטנד אפ בועט וחזק ואת טל פורת בהרצאתה המרגשת 'אישה אימא' כאשר על הכל ניצחה מאיה כהן ברוך וברגש כמנחת הערב. 4000 ש"ח שאספו בכניסה בני הנוער המתנדבים ירין ואיתי, הועברו לקבוצת תאטרון נשים עמותת אנוש אשדוד וכל תורם קיבל תשורה סבון לב מעוצב עבודת יד שתרמה שרי בנימין משקי.


את ההתרגשות לקראת תצוגת האופנה ניתן היה להרגיש בקהל אשר כלל בתוכו גם את הנשים שבעוד כמה רגעים ידגמנו בתצוגת האופנה הייחודית של צילה מיכאלי, מעצבת 'כחול לבן' לנשים. הדוגמניות צעדו, בדגמים יפיפיים שמתאימים לנשים פלוס סייז והשילוב עם שירתה של חנה גור יצר נקודת שיא מרגשת ומחיאות הכפיים מלאו את חוף הקשתות. "אישה צריכה להתלבש בשביל להיראות ולא בכדי להסתיר" אמרה צילה והוסיפה,"מעבר למלבושים, העובדה שאנו נושמים לא אומרת שאנו חיים, ובחיים שלנו, חשוב מאוד לחיות אותם באמת ולנצל כל שניה ונשימה שלנו בכדור הזה."

מננה מירילשווילי, מנהלת אנוש אשדוד: "היה ערב מקסים ומרגש שציין שיא של קהילתיות ושותפות. הכנסות הערב יועברו להקמת קבוצת תיאטרון קהילתי לנשים בעמותת אנוש ובכך נשבור את תקרת הזכוכית עבורן כנשים בכלל וכחברות העמותה בפרט. תודה לכל מי שהגיע, תרם והיה שותף להצלחה."

את הערב, שנחתם בהענקת ארוחה זוגית מתנת פאב ה"זה" לסמדר ספרד הזוכה בהגרלה שנערכה בין התורמים, סגר יניב קקון, יו"ר תנועת אשדודים, "תודה רבה לכל המתנדבות הערב ובראשן נורית טופז ומאיה כהן, נשים חזקות, יצירתיות ומשנות מציאות. הערב, קיבלנו הצצה לעולם בו מה שקובע הוא הכישרון ולא המגדר. כאבא לשתי בנות, אני מאושר לגדל אותן מוקפות בנשים מעוררות השראה כמותכן. פשוט תודה."
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו