מה יקבלו בפורים החברים וקרובי המשפחה שלנו במשלוח המנות? אנחנו כבר מוכנים, ותיכף גם אתם תהיו.צילום: יח"צ

במבה בתחפושת

אסם משיקה מהדורה מיוחדת ושמחה של במבה שהתחפשה לבייגלה שמיניות.

מה חשבנו?

הבמבה הפורימית היא אותה במבה שאנחנו אוהבים רק באריזה צבעונית ושמחה ובצורת בייגלה. אהבנו את הרעיון ואת התחפושת וגם את הבמבה עצמה, שהרגישה עוד יותר פריכה מהרגיל.

מחיר: 3-4.5 שקלים.

ערכים תזונתיים: 320 קלוריות לשקית במשקל 60 גרם, 23.7 גרם פחמימות מתוכן 1.9 גרם סוכרים, 20.4 גרם שומנים מתוכם 3.4 גרם שומן רווי.צילום: יח"צ

בייגל רולים

בייגל בייגל, מבית יוניליוור ישראל משיקה בייגל בצורת רולים שהם בייגל אפויים בצורה גלילית. הם נאפים באופן שמותיר חלל אוורירי מבפנים היוצר רול פריך. מגיעים עם מלח או עם שומשום.

מה חשבנו?

הצורה של רולים הופכת את הבייגלה מצד אחד לאוורירי יותר ומצד שני לפריך וקראנצ'י יותר. כייף למלא את הרולים בגבינה לבנה או יוגורט ולהפוך אותם לארוחה או פשוט לנשנש ככה כמו שהם. ביצוע מוצלח של בייגל בייגל, בפעם הבאה שנקנה בייגלה זה יהיה מהסוג הזה.

מחיר: 6.7 שקלים. 

ערכים תזונתיים: 402 קלוריות ל-100 גרם, 78.6 גרם פחמימות מתוכן 3.4 גרם סוכרים, 5.1 גרם שומנים מתוכם 1.9 גרם שומן רווי.צילום: יח"צ

מיני פריכיות דגנים עם שוקולד חלב

פיטנס משיקה שקיות אישיות של מיני פריכיות עם זיגוג שוקולד.

מה חשבנו?

בכל שקית יש 24 פריכיות ביס קטנות וחמודות, כמות מספקת כנשנוש מתי שמתחשק. היתרון הוא שמדובר בשקית קטנה ומדודה ואי אפשר להתפרע יותר מדי. החיסרון הוא שמדובר בשקית קטנה ומדודה ואי אפשר להתפרע יותר מדי...

הפריכיות עצמן קראנצ'יות וחביבות וגם כמות השוקולד שמזוגג עליהן הצליחה לספק את צורך השוקולדי שלנו.  

מחיר: 4.50-5.90 שקלים.

ערכים תזונתיים: 99 קלוריות לשקית (22 גרם), 1.5 גרם פחמימות מתוכן 5.3 גרם סוכרים ו- 0.9 גרם סיבים תזונתיים, 3.6 גרם שומנים מתוכם 2 גרם שומן רווי.צילום: יחצ שופרסל

שוקולד וסוכריות גומי

שופרסל משיקה במותג פרטי שלל ממתקים במיוחד למשלוחי המנות של פורים. בין היתר ניתן למצוא בסדרה מסטיקים, סוכריות גומי בטעמי קולה, פירות ובננה וחפיסות שוקולד חלב עם תוספות שונות כגון, פצפוצי אורז, עדשים, יוגורט תות ושברי עוגיות כולם עטופים בניירות לצביעה.

מה חשבנו?

טעמי שוקולד החלב מוצלחים מאוד, הנסיינים שלנו אהבו במיוחד את היוגורט תות ולמרות שציינו שהיה מאוווד מתוק, טרפו את כל החפיסה בלי להשאיר פירור ושיבחו את הטעם ואת המרקם. כנ"ל לגבי פצפוצי האורז ושברי העוגיות. הדלי עם סוכריות הבננה התחסל אצלנו בבית במהירות האור. הכמות הגדולה הנגישה, זה מה שהילדים חגגו עליו, בעוד המבוגרים מנסים לרסן אותם.

מחיר: שוקולד - 4 יחידות של 100 גרם ב-18 שקלים. סוכריות ומסטיקים – 3 יחידות ב-10 שקלים או 2 ב-15 שקלים.

ערכים תזונתיים: שוקולד – 522-571 קלוריות ל-100 גרם, 51.7-59.6 גרם פחמימות מתוכן 57.8- 50.6 גרם סוכרים, 28.5-37 גרם שומנים מתוכם 17.8-22.4 גרם שומן רווי. סוכריות גומי בטעם בננה - 338 קלוריות ל-100 גרם, 79 גרם פחמימות מתוכם 61 גרם סוכרים. מסטיקים – 167-168 קלוריות ל-100 גרם, 66-68 גרם פחמימות מתוכן 0.1 גרם סוכרים.צילום: סטודיו שטראוס

חטיפי רבע לשבע אישיים

רבע לשבע של עלית משווקים מעכשיו גם באריזות אישיות שמתאימות למשלוחי מנות. רבע לשבע  אגוזים - שני גלילי ופל בציפוי שוקולד חלב מעולה במילוי קרם אגוזים. רבע לשבע חלבה במהדורת מוגבלת- שני גלילי ופל בציפוי שוקולד חלב מעולה במילוי קרם חלבה.

 מה חשבנו?

חובבי המתוק אהבו את הקונספט החדש של אריזה אישית. עם זאת, טעם החלבה היה קצת יותר מדי מתוק בשבילם. את הטעם הקלאסי – שוקולד אגוזים – הם חיבבו כרגיל וציינו לטובה את האריזה שמאפשרת לאכול את החטיף הזה עם הגבלת כמות, כי כולנו יודעים מה קורה לאריזה גדולה של רבע לשבע שנפתחת לה בתמימות.

מחיר: 3.90 שקלים.

 ערכים תזונתיים: 132-135 קלוריות לשתי יחידות של 27 גרם, 17-17.3 גרם פחמימות מתוכן 13-13.8 גרם סוכרים, 6.2-6.5 גרם שומנים מתוכם 2.6-3.2 גרם שומן רווי.

צילום: סטודיו שטראוס 

 משלוח מנות של עלית

כמו בכל שנה משווקת עלית מגוון משלוחי מנות והשנה בכל מכירה של מארז תעביר תרומה לעמותת "ילדים בסיכוי – המועצה לילד החוסה".

מה חשבנו?

בדיוק כמו שאנחנו אהבנו לקבל אותם כשהיינו ילדי, גם היום הילדים שמחים לקבל את משלוחי המנות הצבעוניים של עלית. המשלוח שקיבלנו הכיל בין היתר מיני טעמי, מיני מקופלת, ופל טיב טעם, עוגיות מיני בצורת חיות, עדשים וסוכריות טופי. אנחנו נוהגים להוסיף למשלוח גם כמה אוזני המן לפני שאנחנו מחלקים אותם. וזה שמדובר בתרומה מהווה ערך מוסף חיובי מאוד מבחינתנו.

מחיר: 16.50- 62 שקלים (למארז גדול).

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו