זימון היסטורי לגדי קינדה קשרה הצעיר של מ.ס אשדוד לנבחרת ישראל הבוגרת. לסגל הנבחרת. קינדה זומן על ידי אלישע לוי לראשונה בקריירה שלו. "הגשמתי חלום", אמר הקשר.

אלישע לוי מאמן נבחרת ישראל פרסם את סגל הנבחרת להתכנסות ביום שלישי הקרוב (אימון פתוח מ-11:00-12:30 בבית הנבחרות) ולמשחק מול הנבחרת הצעירה באצטדיון בנשר ביום רביעי (18:00).

היכולת של גדי קינדה, לא נעלמה מעיניי המאמן הלאומי אלישע לוי. המשחק מול הנבחרת הצעירה הוא חלק מההכנות שלנו לקראת מפגש החוץ הקרוב עם ספרד (24.3) ושל הנבחרת הצעירה מול קפריסין (23.3).

בנוסף, אשדוד שולחת עוד שלושה נציגים לנבחרת הצעירה, נציגים די קבועים ניתן לומר. הקשר אור אינברום, שנמצא בכושר מצוין, הבלם ניר ברדע שמקבל דקות רבות לאחרונה בהרכב והחלוץ דין דוד.

הנבחרת הצעירה, שלא העפילה בסופו של דבר  ליורו 2017, מתכוננת לקראת הקמפיין הבא שלה, מוקדמות יורו 2019. היא הוגרלה לבית 5 ביחד עם גרמניה, אזרבייג’ן, קוסובו, נורבגיה ואירלנד.

הבחרת ישראל הצעירה של המאמן מרקו בלבול תערוך ביום רביעי הקרוב משחק אימון מול הנבחרת הבוגרת של אלישע לוי באצטדיון נשר, כאשר המאמן מרקו בלבול זימן 21 שחקנים לקראת משחק האימון. 

צילום: AP

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו