זה היה קרוב, אבל רק קרוב. מ.ס אשדוד הייתה רחוקה תוספת זמן בכדי לקחת נקודה מהפועל ב"ש ולגרום לה הרבה בעיות. אלא שמאור מליקסון אחד במשחק פושר מאד שלו, ניצל חוסר ערנות של הגנת אשדוד בכדי לדחוק פנימה.

אשדוד נשארת עם אפס נקודות במקום נקודה, והיא עם 25 נק' בטבלה, כרגע הפער שלה מכפ"ס ואשקלון עומד על 7-8 נק' וזה יחסית סביר, ערב כניסת הפלייאוף התחתון.

האשדודים יצאו להתקפות מתפרצות מסוכנות, כשבמסוכנת שמביניהן דיד דוד נשלח לאחד על אחד מול גיא חיימוב, שיצא עם ידו על העליונה.

אשדוד נותרה במרחק של שמונה נקודות מהקו האדום, לפחות עד למשחקה של הפועל אשקלון מחר מול מכבי תל אביב.

מחמאות גדולות באשדוד לבלם, אל חמיד שנראה שלא יהיה באשדוד בעונה הבאה. הבלם של מ.ס אשדוד פשוט גרם להתקפת באר שבע להיראות אומללה. אלחמיד היה בכל מקום כדי לעצור את שחקני היריבה, במחצית הראשונה העלים כמעט לחלוטין את מאור בוזגלו. 

רוני אוואט מאמן אשדוד אמר בסיום: "בכדורי עונשין זה יכול להיות לפה או לשם. חבל שלא ידענו לקחת את הכדור כמו שעשינו בכל המשחק עבודה מצוינת במצבים הנייחים.

שנייה אחת של פספוס וספגנו. הגענו בחצי הראשון להזדמנויות, בתקופה אחרונה כן ידענו להגיע ולנצל מצבים. נגד קבוצה כזו איכותית קשה לייצר מצבים וקשה לנצל אותם, אף משחק לא דומה למשחק מול באר שבע, שהיא קבוצה מאוד איכותית.

לא חיפשנו ללכת אחורה יותר מידי, לפעמים המשחק דורש את זה ממך. היינו צריכים להשתחרר בעזרת פעולה או שתיים, לצערי ספגנו שער שלהערכתי לא משקף את מה שקרה במשחק. אנחנו מסתכלים על עצמנו, המצב שלנו עדיין רגיש אבל אני בטוח שעם עוד קצת אמונה נעשה את העבודה בפלייאוף התחתון, נצא מהאזור בו אנחנו נמצאים ונשחק כדורגל יותר טוב".

צילום: אחמד מוררה, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו