יש דברים של משתנים במ.ס אשדוד. הנאיביות הקבוצתית הכתה שוב בקבוצה, עם שער בדקה ה-90 מרגלי מאור מליקסון שטרף את התקוות של אשדוד להשאיר נקודה בבית.

אשדוד הציגה משחק טקטי מצוין, עם המון הקרבה, נחישות בעיקר במחצית הראשונה הטובה יותר שלה. ב"ש לא הגיעה כמעט למצבים ונראה היה שרן בן שמעון המורחק שהעביר את המחצית השנייה ממרחק של מטר מהדשא, הכין את אשדוד נהדר.

אלא ששוב חזרה הנאיביות המוכרת של אשדוד שהכתה בקבוצה בדקה האחרונה, אחרי בליץ' של ב"ש בדקות האחרונות. 

מאור מליקסון ניצל הגבהה טובה של ראדי ואחרי ערבוביה ברחבה דחק פנימה 1-0 מתסכל מאד לב"ש, מבחינת אשדוד.

מבחינת רן בן שמעון הוא יכול בהחלט לקחת כמה דברים טובים מהמשחק, העמידה הטקטית, הלחץ הגבוה של אשדוד, העובדה שהקבוצה שלו הגיעה לכמה מצבים טובים, אבל שוב חוסר המחץ בלט לצערה של הקבוצה.

מבחינת אשדוד, ההפסד הזה לא בדיוק מהווה בעיה מבחינת הטבלה, אבל ברור שאחרי שכבר הרגישה את הנקודה ביד, היא מאוכזבת מאד לצאת עם אפס. המראות של שחקני אשדוד המתוסכלים בסיום אמרו הכל.

אל חמיד יחד עם רביעיית ההגנה שוב הראה כמה טוב הוא בעמדה הזו, שחיסל כמעט לבדו את התקפת ב"ש, נוסיף אליו את קרלו ברוסיץ' שעושה רק מה שהוא יודע ולא טועה כמעט, ויחסית אשדוד ייצבה את ההגנה, גם קינדה יחד עם מונד ואינברום נראים טוב בקישור ונראה שיחד עם החזרה של בקל גם העמדה הזו סגורה מבחינת אשדוד.

הבעיה היא ההתקפה, לא משנה מי משחק שם, הערב זה היה דין דוד וגוטאל, הקבוצה לא מבקיעה. פשוט לא מבקיעה.

לפני המשחק נערך טקס עבור שחקן מ.ס אשדוד בעבר, שי הולצמן שקיבל גביע ומגן הוקרה מהקבוצה. גם מיכאל אוחנה וניב זריהן קיבלו פרחים.

דקה 15: דין דוד הוריד כדור טוב עם הראש לאור אינברום, שנכנס לרחבה מצד שמאל, אבל בעט מ-14 מטר ברגל שמאל מעל השער.

דקה 16: דן ביטון קיבל כדור במרכז המגרש והכניס מסירת עומק טובה לדוד בתוך הרחבה, אבל גיא חיימוב יצא טוב לכדור והציל את ב”ש מספיגת שער מוקדמת.

דקה 18: אובידיו חובאן ניסה לבעוט מחוץ לרחבה לשער, הכדור נהדף למאור בוזגלו, שבעט אותו מ-12 מטר מהאוויר גבוה מעל המשקוף.

דקה 32: בן ביטון עלה לעזרת ההתקפה מצד ימין והוציא כדור אחורנית לג’ון אוגו, שהשתחרר מהשמירה ובעט כדור שטוח ברגל שמאל מחוץ לרחבה, אבל יואב ג’ראפי ירד טוב והדף לקרן.

דקה 52: דן ביטון הרים כדור נהדר מצד ימין ברגל שמאל לתוך הרחבה וניר ברדע ניסה לנגוח לשער משישה מטרים, אבל הכדור פגע בדרך גם בראש של אוגו והלך לקרן.

דקה 58: בן ביטון שוב עלה לעזרת ההתקפה מאגף ימין והרים כדור לצד השני לראש של אליניב ברדה, שנגח מזווית קשה לידיים של ג’ראפי.

דקה 70: בן תורג’מן המחליף קיבל הרמה טובה מבן ביטון וניסה לבעוט מהאוויר לשער, הכדור נהדף על ידי ההגנה והגיע לניב זריהן, שעצר אותו ובעט משמונה מטרים כדור שהוסט לקרן. פספוס גדול של הקשר הצעיר.

דקה 90, הפועל באר שבע עלתה ל-0:1מהרן ראדי הרים כדור חופשי מצד  ימין, טוני וואקמה המחליף נגח אותו פעם אחת, מיכאל אוחנה הוריד אותו עם הראש בפעם השנייה ומאור מליקסון בעט אותו משלושה מטרים פנימה.

מ.ס אשדוד ציונים:

יואב ג’רפי- 6, טום בן זקן- 5.5 (בנצי מושל, 67), חאתם עבד אלחמיד- 6.5, מיקי סירושטיין- 6.5, ניר ברדע-6, קרלו ברוסיץ'-6, תום מונד- 6, גדי קינדה- 7 (סנדרו גוטאל, 81), דן ביטון- 6, אור אינברום- 6.5 , דין דוד -4.5 (רועי בקל, 73).

הפועל באר שבע: גיא חיימוב, בן ביטון, שיר צדק, לואי טאהא, אובידיו חובאן (בן תורג’מן, 466), ג'ון אוגו, מהראן ראדי, מאור מליקסון, מאור בוזגלו (מיכאל אוחנה, 68), ניב זריהן (טוני וואקמה, 73) ואליניב ברדה.

צילום: אחמד מוררה, באדיבות אתר ONEישנן 12 תגובות ב-11 דיונים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו