הדרבי הקטן של העיר אשדוד, יפגיש בשישי בצהריים (14:15, סינטטי, כניסה חופשית) את בית"ר אשדוד והאדומים אשדוד במסגרת הליגה, במחוז מרכז ליגה ג'.

בסיבוב הקודם הביסו האדומים 7-2 את בית"ר אשדוד וברור יחסי הכוחות, ומי הקבוצה הטובה יותר. אלא שבבית"ר שמגיעים כאנדרדוג מבינים שלדרבי חוקים משלו ומקווים שהמשחק והעניין יגרמו לשחקנים להוציא מעצמם יותר.

בית"ר אשדוד היא ללא ספק הקבוצה המפתיעה של הליגה, עם בצמרת הגבוהה ומשיגה תוצאות יפות, משחקת כדורגל טוב, ולמעט המשחק בסיבוב הקודם מול האדומים הראתה שהיא יכולה להתמודד מול כל קבוצה בליגה.

הפרויקט הצנוע של יוסי כנפו נראה טוב. אלא שלדרבי בית"ר מגיעה ללא חמישה שחקני סגל ותבנה על שני מוציאי לפועל העיקרים שלה, נתן נוגה עם 14 שערים ויוגב בנישו עם 10 שערים.

בצד האדום של הדרבי ניצבת קבוצה די מושלמת ביחס לליגה, על כל עמדה יש מספר שחקנים, הקבוצה מנצחת מדי שבוע ונראית נהדר וכרגע נראה כי היא המועמדת הבטוחה לעלייה לליגה ב'.

במחזור הקודם, האדומים אשדוד חגגו לאחר 0-6 על הפועל טירת שלו. בית"ר אשדוד ניצחה 3-0 במבשרת ציון.

האדומים מוליכים את הטבלה ביתרון של 3 נקודות ומשחק פחות מרוב הליגה. המוציא לפעול העיקרי בקבוצה הוא גדיף וורקאט עם 21 שערים, אם כי לאדומים יש סגל מרשים, עמוק ואיכותי.

בית"ר ממוקמת שלישית בליגה, בפער של 6 נקודות ומשחק עודף מהממוקמות לפניה. ניצחון של בית"ר אשדוד יצמיד את הקבוצה לצמרת ויצמצם את הפער ל-3 נקודות בלבד וניצחון של האדומים ירחיק כמעט לגמרי את בית"ר אשדוד מתמונת העלייה.

הצלע האחרונה במשלוש בליגה ג', מבחינת האשדודיות, הפועל בני אשדוד תארח את מכבי רחובות שנמצאת בתקופה האחרונה בירידה, בני אשדוד שכבר די איבדה עניין בליגה, ניצחה בשבוע שעבר 5-2 את צעירי לוד. 

צילום: מדיה האדומים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו