אין ספק שאם יש רגע מאושר בעונה הנוכחית של עירוני אשדוד, מדובר בניצחון בחמישי בערב על בית"ר נורדיה, בבית שלהם בטדי.

עבור עירוני המשחק בין הקבוצות בסיבוב הקודם, הסתיים במפח נפש שהחל את התקופה הפחות טובה של הקבוצה, השינויים בסגל ופיטוריו של טל הירשהורן.

בחמישי, עירוני יצאה לטדי מלווה ב- 300 אוהדים נהדרים שעשו הרבה מאד רעש וצבע למשחק ודחפו את הקבוצה להשיג ניצחון שהוא בעיקר יוקרתי ומשלים נקמה. גם זה משהו.

גם אחרי המשחק הזה והניצחון, הפער בין אשדוד לנורדיה הוא 10 נק' וקשה לראות איך עירוני מצליחה לסגור את הפער. היא לא.

מבחינת עירוני המטרה היא אחת: המקום השלישי בליגה, שנותן יתרון מסוים במשחקי המבחן, מבחינת אירוח המשחקים.

כרגע לעירוני אשדוד וגבעת זאב יש את אותה כמות משחקים ואותם נקודות 42, שהפרש השערים של גבעת זאב טוב יותר. בשבוע שעבר הסתיים המשחק בתיקו 1-1 בין הקבוצות באשדוד.

נחזור למשחק בטדי, אשדוד שחסרה את דניאל סאגה המורחק ואייל בן עמי הבלם פצוע, קיבלה משחק הקרבה מהשחקנים שלה והיא נעזרה בעובדה שנורדיה נשארה ב- 10 שחקנים כבר בשלהי המחצית הראשונה.

נורדיה הגיעה למשחק על רקע פרשת אדם מזרחי שנעצר בשבוע האחרון בעקבות חשד לניהול רשת הימורים, והציגה את אחד המשחקים החלשים שלה העונה.

 כבר אחר 20 דקות היא נותרה ב-10 שחקנים לאחר הרחקתו של שי ניסים, מה שאפשר לשחקני אשדוד להשתלט על המשחק. 10 דקות לסיום אשדוד הצליחה לכבוש את השער על ידי אביחי סלומון.

כ-300 צהובים ליוו כאמור את עירוני בדרכם לעיר הבירה, האווירה היתה מרגשת ונוסטלגית. עירוני אשדוד התארחה בטדי לאחרונה בעונת 1998/1999.השחקנים והקהל נשארו כ-20 דקות לאחר שריקת הסיום וחגגו את הניצחון עם שירים ומפגן עידוד מרשים.

צילום: עירוני אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו