לוגאן – וולברין (ארה"ב, 2017)
השנה היא 2029 ורוב המוטאנטים נעלמו מן העולם. לוגאן המבודד מעביר את ימיו בשתייה במקום מסתור על גבול מקסיקוועובד כנהג להשכיר. החברה היחידה שיש לו הם מנודים נוספים ופרופסור X החולה, אשר סובל מהתקפים. ניסיונותיו של לוגאן להסתתר מן העולם ומעצמו מסתיימים בפתאומיות כאשר אישה מסתורית מופיעה עם בקשה דחופה –על לוגאן לשמור על ילדה יוצאת דופן ולהביא אותה למקום מבטחים. לוגאן מוצא את עצמו שולף את הטפרים שלו שוב ונאלץ להתמודד מול כוחות אפלים ונבל מעברו ויוצא למשימה אשר תחזיר אותו למסלול להגשים את ייעודו.

תסריט: מייקל גרין, סקוט פרנק, ג'יימס מנגולד; בימוי: ג'יימס מנגולד ("הולך בדרכי", "נערה בהפרעה", "וולברין"); שחקנים: יו ג'קמן (כוכב סדרת סרטי "X מן"), פטריק סטיוארט ("X-מן", "סטארטרק: הדור הבא", "X-מן: העתיד שהיה"), דפני קין.

לפני שאפול (ארה"ב, 2017)
נראה שלסאם יש כל מה שנערה יכולה לרצות: היא פופולרית, יש לה חבר חתיך, חברות כיפיות, משפחה אוהבת והיא נראית מאושרת. אבל מתחת לפני השטח, חייה של סאם לא מושלמים. היא השתייכה לקליקה את 'ילדות רעות' בתיכון, שהפכו את חייהם של השונים מהן לגיהינום. כשהיא נהרגת בתאונת דרכים, סאם נאלצת לחיות כל יום מחדש את היום האחרון שלה על פני כדור הארץ שבע פעמים כדי לעשות את הדברים בצורה נכונה. היא מנסה להבין מהצפוי לה ולקבל הבנה טובה יותר על עצמה ואחרים. בתהליך סם מתפתחת, לומדת להיות אדם טוב יותר ומתחילה להשלים עם גורלה.

תסריט: מריה מג'נטי; בימוי: ריי רוסו-יאנג; שחקנים: זואי דויטש, הלסטון סייג', לוגאן מילר.

התגלמות הרוע (ארה"ב, 2016)
דוקטור אמבר, מדען בעל יכולות המאפשרים לו לסרוק את תת המודע של מטופליו, נקרא להציל ילד אשר נפל קורבן לדיבוק מסתורי.

תסריט: רוני כריסטנסן; בימוי: בראד פייטון ("סאן אנדראס" , "מסע אל בטן האדמה"); שחקנים: ארון אקהארט ("סאלי: נס על ההדסון", "להילחם על זה"), קאריס סואן האוטן, קטלינה סנדינו מורנו.

הבקתה (ארה"ב, 2017)
בעוד מק פיליפס מתאבל על בתו הצעירה, הוא מקבל בדואר מכתב מסתורי הדורש ממנו לחזור לבקתה בה היא נרצחה. המום ונרגש,מק מחליט לעשות את המסע חזרה אל הבקתה בפעם הראשונה מאז האירוע הטראומטי. האנשים שיפגוש בדרך והתגליות שייחשפו בפניו ישנו את חייו.
מבוסס על רומן מאת ויליאם פ. יאנג. במאי: סטיוארט הזלדיין; שחקנים: סם וורת'ינגטון ("אוואטר"), אוקטביה ספנסר, אביב אלוש.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו