בסיבוב הראשון המשחק בין עירוני אשדוד לבית"ר נורדיה היה משחק העונה, משחק שגרר הרבה אמוציות, עניין ומתח. אדם מזרחי אחד הכריע את עירוני והעניק לנורדיה שלוש נקודות יקרות

הערב (ה') ללא אדם מזרחי החשוד לכאורה בפרשת הימורים, תפגוש עירוני את נורדיה ואת האקס וקפטן עירוני בתחילת העונה, הבלם דור אלקבץ.

עבור עירוני נורדיה מסמלת הרבה מאד דם רע בין המועדונים והקבוצות, שלא מעט שחקנים יוצאי מ.ס אשדוד משחקים בנורדיה, כמו פרדי ציון, ואליאור משעלי.

נורדיה מגיעה למשחק כשהיא ראשונה בטבלה ונלחמת מול קרית מלאכי על המקום הראשון. אשדוד מגיעה מהמקום הרביעי בטבלה. יהיה מעניין לראות כיצד כל פרשת אדם מזרחי תשפיע על נורדיה שכזכור ניצחה את הצהובים בסיבוב הראשון 1-0 באשדוד, משער של אותו אדם מזרחי.

בעירוני מכוונים לעלות דרך המבחנים, קרי: המבחנים. קל זה בטח לא יהיה, בעירוני הבינו שאת המקום הראשון ה כבר לא ישיגו וינסו לשפר עמדות לקראת סיום העונה, שהמקום השלישי הוא בהישג יד מבחינת הצהובים, פער של 3 נק' בלבד, מפרידות בין עירוני הרביעית לגבעת זאב השלישית.

מי שיחסר לשרון מרציאנו המאמן, הוא הבלם הוותיק, אייל בן עמי הפצוע, טרם ברור מי יחליפו, אם כי יכול להיות שערן מלכין ישחק כבלם לצידו של רועי סבג ואיתי שלו יעלה בקישור במקומו של מלכין.

עירוני גם תחסר את דניאל סגה המורחק מהמשחק האחרון מול גבעת זאב (1-1). לא מעט אוהדים יעשו את הדרך מאשדוד לטדי וינסו לדחוף את הקבוצה. כרטיס למשחק עולה 30 ש"ח מגיל 15 עבור כל אוהד.

הנשק העיקרי של עירוני ושרון מרציאנו יהיה אריאל טרבלסי הקפטן בהתקפה. טרבלסי הוא המוציא לפועל העיקרי וניתן לומר שאף היחיד בהתקפת הצהובים. יהיה מעניין לראות את המאבק שלו מול אלקבץ המכיר אותו מהתקופה ששיחקו יחד בצהובים.

צילום: מוטי קדוש, עירוני אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו