ההצגה המרכזית בספורט המקומי תתקיים במוצ"ש הקרוב, כאשר האלופה הפועל ב"ש תגיע לביקור ראשון באשדוד העונה, ובכלל מאז שהיא אלופה.

אשדוד מגיעה אחרי הניצחון בליגה 1-0 על מכבי חיפה וההפסד בגביע לבני יהודה 2-0, המטרה היא אחת: ניצחון או לפחות לא להפסיד או בטח לא להתבטל מול האלופה.

"המחצית השנייה מול בני יהודה הייתה נורה אדומה. הצפייה הייתה ליכולת אחרת, אבל זה לא בא לידי ביטוי במשחק. נסיק את המסקנות, יש לנו משחק קשה מול באר שבע.

ההכנה שלנו לקראת הפועל באר שבע תהיה טובה יותר מהמשחק מול בני יהודה. באר שבע היא פייבוריטית, אבל אפשר  לעשות דברים יפים בבית אצלנו", אמר רוני אוואט לקראת המשחק.

כרגע נראה כי משה אוחיון יחסר בגלל פציעה. לא ברור מצבו של חן עזריאל שנעדר מהמשחק מול בני יהודה ומול כמבי חיפה. רועי בקל אמור לחזור לאחר תקופה ממושכת בה נעדר, בשל קרע קטן בשריר.

בהלת הכרטיסים כבר בעיצומה, 3000 כרטיסים מתוך 6000 כבר נמכרו, הרוב כמובן בב"ש. והצפי שיהיה אצטדיון מלא במוצ"ש.

לרכישת כרטיסים מוקדמת בטלפון: 03-9666141 (גם באשראי). באשדוד: חנות "זהב שחור" (מזומן בלבד) מרכז הסיטי, תש"ח 5. לינק לרכישה : http://www.hakartis.co.il/EventPage.aspx?id=590

בצד המקצועי, נראה שרוב ההרכב ששיחק מול חיפה יישמר, כאשר אל חמיד יחזור בוודאות להרכב מצהובים, שרן בן שמעון מתבלט לעלות עם ניר ברדע כבלם נוסף. באשדוד מקווים שחן עזריאל יהיה כשיר למשחק ויוכל לשחק.

צילום: ארכיון

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו