כוננות הפועל ב"ש עולה הילוך ככל שמועד המשחק מתקרב. מ.ס אשדוד תפגוש במוצ"ש (20:30, אשדוד) את האלופה הפועל ב"ש, שתגיע לראשונה כאלופה לאשדוד.

באשדוד מאמינים שהקבוצה עלתה על גל חדש, אחרי הניצחון על מכבי חיפה במחזור האחרון בליגה. את ההפסד אמש (ג') לבני יהודה בגביע 2-0, לא לקחו בקבוצה קשה, שכן הסיכוי היה אפסי והעדיפו לשמור כוחות לקראת הליגה, החשובה יותר.

הדבר היחיד שעשוי להשפיע, זה ההפסד לבני יהודה יריבת אשדוד לתחתית שהשלימה ניצחון שלישי על אשדוד בחודש אחד (שניים בגביע, אחד בליגה).

באשדוד מרוצים גם מהחזרה של רועי בקל לאימונים מלאים ולסגל ובמוצ"ש הוא יעמוד לראשונה  אחרי תקופה ארוכה לרשות רן בן שמעון שבתקופה האחרונה קצת ייצב את הקישור וההרכב של אשדוד.

באשדוד יש אכזבה מהרכש שהגיע בינואר שעדיין לא מספק קבלות, שעיקר הדברים אמורים לגבי הקשר הברזילאי, אלאן וויגור שאף נפצע בקרסול, שפשוט לא מצליח לבוא לידי ביטוי מאז הגעתו.

גם עידו דוידוב נפצע אמש במשחק מול בני יהודה וגם הוא בספק למשחק מול ב"ש. וויגור כנראה לא יהיה בסגל לב"ש.

" למרות העובדה כי אשדוד שיחקה עם מחליפים בצוות המקצועי לא אהבו לראות את היכולת במחצית השנייה והביעו חשש כי היכולת שבה שיחקה הקבוצה לפני שבועיים תחזור על עצמה.

אשדוד מגיעה למשחק מול ב"ש שהיא עם 25 נק', בידיעה שרק לפני הפלייאוף העליון, כמות נקודות של 31-33 עשויה להשאיר את הקבוצה בוודאוות בליגה. 

מכירה מוקדמת של כרטיסים למשחק בשבת החלה היום (ד') ברובע הסיטי, בחנות "זהב שחור" ברחוב תש"ח 5. 

לרכישת כרטיסים מוקדמת בטלפון: 03-9666141 (גם באשראי). באשדוד: חנות "זהב שחור" (מזומן בלבד) מרכז הסיטי, תש"ח 5. לינק לרכישה: http://www.hakartis.co.il/EventPage.aspx?id=590

צילום: ארכיון

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו