אם לאחרונה ראיתם תמונות שהביאו אתכם לבלבול ואי הבנה לגבי עובדי ובעלי הפאבים "נאפו פו" וה- "שלומפר" ש"התחפשו" יחד עם צוות העובדים שלהם האחד לשני- הנה לכם התשובה למה בדיוק קורה בעיר- שיתוף פעולה סופר מגניב הולך להעיר את העיר בחג הכי שמח שיש בשנה.


ביום ראשון 12 במרץ, לא תצליחו כל כך להבדיל בין שני הברים ואזור התעשייה יתחפש למתחם מסיבות ענק ביוזמתם של: רזיאל רגב (31) ושי עמר (31) (מהנאפו פו) והאחים חיים (27) ודורון (24) בנישו (מהשלומפר) שהחליטו להעלות את תרבות הבילוי בעיר אשדוד מדרגה זאת לאחר שנחשפו לשיתופי פעולה פוריים שמתרחשים בערים שונות סביב העיר אשדוד ומינפו את הרעיון של מסיבת רחוב בשיתוף פעולה ראשון מזה שנים רבות.

דמיינו מתחם ענק שייסגר מהפינה מהערבית של פאב הנאפו פו עד לפינה הכי צפונית של השלומפר בו תוקם במה מרכזית, ברים חיצוניים שימכרו להם אלכוהול עד שלא תדעו, תהלוכות עדלאידע במתחם וסטים מתחלפים של אמנים מקומיים שיעשו לכם שמח החל מהשעה 20.00 ועד השעות הקטנות של הלילה.

מה בתוכנית?
שלוש הופעות חיות של: להקת התבלינים שיארחו את גל תורן (סולן מרסדס בנד), הופעה של גלעד ורואי- חברי להקת שוטי הנבואה והופעה של הלהקה המקומית ניתאי וה'דוש באגס'. מיד לאחר ההופעות תחל מסיבה עם שלושה אמנים מקומיים: יניב B, איתמר אסנר ועמית זגורי שתתפרש על פני הרחוב כולו ותכלול תחרות תחפושות כשהפרס הראשון: כרטיס טיסה- הולך ושוב לאמסטרדם!


רזיאל מפאב הנאפו פו: "אנחנו שמחים לשתף פעולה יחד כדי ליצור אירוע ראשון מסוגו בעיר אשדוד. אנחנו מבטיחים לכל מי שיגיע לאירוע חוויה פורימית בלתי נשכחת ומלאת רוקנ'רול".

חיים מפאב השלומפר: "איזה כיף שיש אנשים עם מטרות חיוביות ומשותפות. המסיבה הזו היא הוכחה לכך שביחד הרבה יותר טוב מלבד".

הכניסה למתחם מגיל 18+ בהצגת תעודת זהות וברכישת כרטיס במכירה מוקדמת
בעלות: 65 ₪
כרטיס לסטודנטים: 50 ₪

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו