זהו. אין יותר מפעלים אחרים. רק הליגה נותר ובעוד שבועיים גם יתחיל הפלייאוף התחתון עבור מ.ס אשדוד.

אשדוד של רן בן שמעון, שוב מחוץ לקווים בעקבות ההרחקה, עלתה בהרכב משני וניסיוני משהו מתוך ידיעה שהמשחק השני הוא חסר חשיבות בעקבות ההפסד 4-1 לבני יהודה במשחק הראשון באשדוד.

אשדוד הייתה צריכה לנצח 3-0 בכדי לעשות משהו במשחק, מה שכמובן לא קרה. אשדוד רושמת הפסד 2-0 ותתרכז בליגה, שכבר במוצ"ש הקרוב (20:30, אשדוד) האלופה ב"ש מגיעה לעיר.

בני יהודה משלימה מאזן של 6-1 על אשדוד בשני המשחקים ועלייה לחצי הגמר. אשדוד נפרדת מהגביע בשלב רבע הגמר.

אחרי החגיגה באשדוד, בני יהודה הציגה  יכולת דלה והסתפקה בשערים של טל כחילה והמחליף, יונתן כהן.

מעבר לעובדה שהודחה, אשדוד יכולה להיות מאוכזבת גם מכך שלא הצליחה לשמור על המשכיות מהניצחון המרשים בסמי עופר מול מכבי חיפה.

"המחצית השניה הדליקה נורה אדומה כי ציפינו למשהו אחר. טעויות טקטיות וחוסר מחויבות גרמו לנו להפסיד בסוף, נצטרך להסיק מסקנות ומהר כי בעוד ארבעה ימים יש לנו משחק מול ב"ש", אמר רוני אוואט בסיום. "הגביע מאחורינו, צריך לברך את בני יהודה כי הם עלו בצדק", המשיך אוואט.

"היו לנו אילוצים של פציעות ושחקנים שלא היו בעמדות שלהם", סיפר אוואט והוסיף: "אני בטוח שמול ב"ש ניראה טוב יותר. ברור שהיא פייבוריטית, אבל הוכחנו שיש לנו יכולת לעשות דברים בבית ומבחינתנו אנחנו רוצים לצבור נקודות לפני קרבות הפלייאוף".

אוואט התייחס לצירופו של בן שמעון במקומו: "אני נמצא 21 שנים במועדון כמאמן ו-10 כשחקן, יש לי מחוייבות וכרגע צריכים אותי פה, לכן אני אהיה שם למען המשימה, המטרה והמועדון. אני בטוח שתהיה לי הזדמנות נוספת וכשאקבל אותה אני מקווה שהדברים ייראו אחרת".

מ.ס אשדוד: יואב ג’רפי, אלאן וויגור (אור אינברום, 46), חאתם עבד אלחמיד (מיקי סירושטיין, 46), ניר ברדע, אדיר טובול, בן בן יאיר, גיאורגי באטייב, דן ביטון, עידו דוידוב (דין דוד, 76), סנדרו גוטאל ולוסיו.

בני יהודה: אמיליוס זובאס, איציק עזוז, מרקו יובאנוביץ׳, טל כחילה, שון גולדברג?, סתיו פיניש, פדרו גלבאן, רועי גורדנה (יונתן כהן, 48), אמיר עגייב (דניאל אביטל, 42), אלמוג בוזגלו ונריוס ולאסקיס (דולב חזיזה, 59).

צילום: עודד קרני

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו